خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در پل رومی

اجاره جرثقیل در پل رومی

اجاره جرثقیل در پل رومی

اجاره جرثقیل در پل رومی

محله پل رومی در شمال تهران , منطقه یک همچنین منطقه شمیرانات واقع شده است این پل روی رودخانه دربند و شریعتی قرار داشته و دو محله قیطریه و الهیه را به یکدیگر متصل می کند علت نامگذاری آن به پل رومی دزفول مرتبط می شود و به گفته برخی نیز زندیک بودن این محله به سفارت ترکیه می باشد درقرن 19 در این محل باغی ساخت که پس از خرید این عراضی توسط اتباع روس و ترک و چون دولت عثمانی در گذشته دولت روم شرقی می گفتند این محله پل رومی نام گرفت , امروزه  وجود آپارتمان ها و ساختمان های زیبا , امکانات رفاهی این محله باعث شده تا جزء مناطق شلوغ تهران محصوب می شود وافراد زیادی در ان سکونت داشته باشند . کلیه مناطق تهران تحت پوشش خدمات جرثقیل کرایه ای یوسفی  کرین میباشد . در ادامه همراه ما باشید با اجاره جرثقیل در پل رومی از جرثقیل 2 تن تا 50 تن آماده بکار

  • محله پل رومی بر روی نقشه
  • نزدیکترین ایستگاه مترو به محله پل رومی
  • امکانات محله پل رومی
  • قیمت آپارتمان در محله پل رومی
خدمات جرثقیل در شمال تهران

محله پل رومی بر روی نقشه

محله پل رومی در منطقه یک شمال شهر تهران و منطقه شمیرانات واقع شده است این پل بر روی رودخانه دربند در تقاطع خیابان شریعتی و بلوار صبا قرار گرفته است که باعث دسترسی اسان دو محله قیطریه و الهیه شده است  این محله از قسمت شمال به خیابان تجریش , از سمت جنوب به بزرگراه صدرا محدود شده همچنین از سمت شرق به قیطریه و از سمت غرب با خیابان استانبول خاتمه می یابد.

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله پل رومی

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله پل رومی ایستگاه قیطریه در خط یک متروی تهران می باشد این ایستگاه در مجاورت خیابان های الهیه , شریعتی , بزرگراه صدر , محله فرشته همچنین شمال باغ قلهک قرار گرفته است .

امکانات محله پل رومی

  • مجتمع تجاری پابپکس که انواع برند های مختلف تجاری در آن دیده می شود , فروشگاه تشک برن , فروشگاه های کیف و کفش و فروش گاه ها و مغازه های متعددی دیگر که نیاز افراد را بر طرف می کند .
  • مراکز تفریحی , سینما فرهنگ , بولینگ عبدو مجموعه شریعتی , باغ قلهک سفارت انگلیس و جاذبه دیگر این منطقه قبرستان متفقین متعلق به اتباع سرشناس انگلیسی در جنگ جهانی اول و دوم تور های گردشگری گردشگران را برای دیدن این قبرستان به آنجا می برند .
  • مراکز درمانی ؛ بیمارستان معروف اخگر و ایرانمهر در این محل قرار دارند تا نیازهای درمانی افراد ساکن در این منطقه را برطرف کنند .

قیمت آپارتمان در محله پل رومی

از انجا که محله پل رومی در شمال تهران واقع شده است قیمت ملک نیز در این محل رو به بالا می باشد آپارتمان های این محل اکثرا نوساز بوده و متراژ انها نیز 100 متر به بالا است با توجه به اینکه قیمت خرید ملک به نقطه ای که در آن بنا شده است بستگی دارد قیمت خرید آپارتمان در این محله از متری 15 میلیون شروع و  تا 60 میلیون نیز ادامه دارد .

اگر دنبال شماره تلفن جرثقیل اجاره جرثقیل در پل رومی میگردید یوسفی کرین در خدمت شماست

موفق و پیروز باشید

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button