خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در نعمت آباد

اجاره جرثقیل در نعمت آباد

اجاره جرثقیل در نعمت آباد

اجاره جرثقیل نعمت آباد

از محله های قدیمی پایتخت با قدمتی 400 ساله محله نعمت آباد تهران می باشد این محله تا دهه چهل بافتی روستایی داشته و بین تهران و قم قرار داشت و افراد ساکن در این منطقه به کشاورزی و زراعت مشغول بودند اما رفته رفته جزئی از پایتخت شد و به یکی محله های جنوب تهران تبدیل گردید و بافت قدیمی آن از بین رفت با این حال خانه های قدیمی و کوچه های تنگ آن همچنان پا برجا می باشد امروزه این محله در منطقه 22 پایتخت می باشد این محدوده با اینکه از محله های جنوبی تهران بوده و در پایین شهر قرار دارد اما از امکانات رفاهی معمولی و متوسطی برخوردار است در ادامه بیشتر به این محله جنوب شهری می پردازیم . با ما باشید با اجاره جرثقیل نعمت آباد  و :

  • محله نعمت آباد تهران کجاست ؟
  • نزدیکترین ایستگاه مترو نعمت آباد
  • امکانات نعمت آباد تهران
  • پاسگاه نعمت آباد کجاست ؟
  • بهترین خیابان های نعمت آباد
  • قیمت خرید آپارتمان در نعمت آباد

اجاره جرثقیل در جنوب تهران

محله نعمت آباد تهران کجاست ؟

محله نعمت آباد تهران در جنوب پایتخت و در منطقه 22 واقع شده است این محله از سمت غربی محدود شده به شهرک شهید بخارایی از قسمت شرقی انتها یافته به اتوبان کاظمی از قسمت شمالی نیز با جاده ساوه و از قسمت جنوبی با بلوار ورامینی خاتمه می یابد .

نزدیکترین ایستگاه مترو نعمت آباد

یکی از مهم ترین نقاط قوت هر منطقه و محله ای سهولت دسترسی آن توسط وسایل نقلیه عمومی به سایر نقاط شهر می باشد از این لحاظ محله نعمت آباد تهران  در وضعیت مطلوبی قرار دارد چرا که دارایی خط اتوبوس و تاکسی بوده و نزدیکترین ایستگاه مترو به ان نیز ایستگاه مترو نعمت آباد است که یکی از ایستگاه های خط 3 پایتخت بوده و در بزرگراه آیت الله سعیدی نبش خیابان سهیل قرار دارد .

امکانات نعمت آباد تهران

نعمت آباد پایتخت برخوردار از امکانات رفاهی مطلوب می باشد که از جمله آنها می توان به اماکن دیدنی و تفریحی مانند گرمابه محمد آقا , حمام شعبانی , قلعه برج و بارو , بازار مبل نعمت آباد , اماکن آموزشی مانند مدارس ابتدایی و متوسطه متعدد , فضای سبز و پارک های مختلف , بازار های محلی , مغازه ها و….اشاره نمود .

پاسگاه نعمت آباد کجاست ؟

در گذشته در محله نعمت آباد پاسگاهی راه اندازهی شده بود البته تأسیس و راه اندازی آن به قبل از انقلاب می رسد اما پس از انقلاب این پاسگاه در سال 1368 تعطیل شد .

بهترین خیابان های نعمت آباد

در صورتی که تمایل دارید در بهترین  خیابان های نعمت آباد سکونت داشته باشید ما به شما خیابان های طالقانی , نور و سهیل را به شما پیشنهاد می کنیم .

قیمت خرید آپارتمان در نعمت آباد

نعمت آباد پایتخت در قسمت جنوبی پایتخت واقع شده است آپارتمان های این نقطه از شهر از قیمت بالایی برخوردار نیستند در این محله قیمت ملک با توجه به موقعیت ساختمان , متراژ بنا و سال ساخت آن از متری 8 میلیون تا 13 میلیون متغیر می باشد .

اجاره جرثقیل در جنوب
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

اجاره جرثقیل خاور شبانه روزی

اجاره جرثقیل خاور شبانه روزی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button