خانه / اجاره جرثقیل / اجاره بالابر

اجاره بالابر

خدمات بالابر
اجاره بالابر

اجاره بالابر

شرکت خدماتی یوسفی کرین با خدمات اجاره بالابر در تهران در خدمت شماست . یکی دیگر از خدمات ما در کنار اجاره جرثقیل ، خدمات و کرایه انواع بالابرها میباشد . بالابرها کاربردهای زیادی دارند  .امروزه در شهری با تراکم جمعیتی تهران ارائه این خدمات بایستی بسیار گسترده  و کاربری باشد که خوشبختانه ما در این خصوص توانشته ایم رزروه مفیدی را به جا بگذاریم . در مطالب زیر به کاربرد بالابرها و شرح خدمات بالابر یوسفی کرین خواهیم پرداخت با ما همراه باشید با کلیه خدمات کرایه جرثقیل  ساعتی ، روزانه ، هفتگی و یا پروژه محور

انواع خدمات بالابر در تهران

 • اجاره بالابر در شمال تهران
 • بالابر در شرق تهران
 • بالابر در غرب تهران
 • بالابر در جنوب تهران
 • بالابر برای شهرداری
 • بالابر برای نمای ساختمان
 • بالابر برای فیلمبرداری
 • بالابر برا اداره برق
 • بالابر برای خدمات باغداری
 • بالابر برای ساختمانسازی  و برجسازی
 • بالابر برای شهرک صنعتی

اجاره جرثقیل در شمال تهران

اجاره بالابر

مزایای اجاره بالابر از یوسفی کرین

 • ما در کمترین زمان ه محل شما میرسیم
 • بالابرهای ما هر روزه سرویس میشوند
 • بهترین امنیت را طی ارائه خدمات بالابر دریافت خواهید کرد
 • با شرح وظایف خود به خوبی آشنا هستیم
 • ما بهترینهای اوپراتور برای اجاره جرثقیل و خدمات بالابر داریم
 • شما میتوانید جرثقیل مورد نیاز را در تناژهای مختلف و بالابرها را در حد ارتفاع متفاوت دریافت کنید
 • از بالابرهای سبد دار استفاده میکنیم تا نهایت امنیت و دقت به عمل بیاید
 • بالابرهای ما شبانه روز آماده ارائه خدمات هستند
 • مسئولیت پذیری در صورت هر گونه حادثه ناشی از کمی و کیفی خدمات اجاره بالابر از طرف شرکت صورت میگیرد .

اجاره جرثقیل در غرب تهران

انواع بالابر در تهران

بالابرهای عنکبوتی(Spider Lifts)

بالابرهای ریلی دستی (Push Around Platforms)

بالابرهای یدک کش

بالابرهای خودرویی/کامیونی (Truck Mounted Platforms)

بالابرهای عمودبر (Vertical Masts)

بالابرهای تلسکوپی

بالابرهای مفصلی

بالابرهای تلسکوپی

بالابرهای آکاردئونی


نقاط تحت پوشش خدمات بالابر یوسفی

بالابر  برای کلیه نقاط شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و انواع بالابر برای نقاط غرب تهران قابل دسترس است  تنها کافیست با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

02144712219

09128951816

کاربرد بالابر جرثقیل

جرثقیل ها ماشین آلات جدانشدنی در امور عمرانی و ساختمان سازی بوده که می توان گفت در تمامی کارهای مربوط به این حیطه مورد استفاده قرار می گیردهمچین از این محصول برای جابه جایی بارها و کارهای مختلف استفاده می شود بالابر ها انواع مختلفی دارند واز لحاظ حرکتی به دو نوع ثابت و متحرک  , از لحاظ مکانیزم  به 4 دسته هیدرولیکی , زنجیری , کابلی , هیدرولیکی – زنجیری  همچنین از لحاظ بالابر نفر نیز به شش نوع عنکبوتی , قابل یدک , کامیونی , بوم لیفت های خودکششی , ستونی و قیچی دسته بندی می شوند که هر کدام ابعاد , مشخصات و کاربردهای مخصوص به خود را دارا می باشد .در ادامه به انواع و کاربرد بالابر جرثقیل می پردازیم .

 • کاربرد بالابر جرثقیل
 • انواع بالابر جرثقیل
 • بالابر جرثقیل از لحاظ مکانیزم
 • بالابر های نفر بر

کاربرد بالابر جرثقیل

بالابرها تجهیزاتی هستند که در بسیاری از زمینه های صنعتی , تجاری , عمرانی استفاده دارند   انتقال کالاها در انبار , تخلیه بار از کامیون , حمل کردن انسان در ارتفاعات , منتقل نمون بار در خطوط تولید و مواردی دیگر از کاربرد بالابر جرثقیل می باشد  .

انواع بالابرجرثقیل

 بالابر های ثابت

این نوع برای جابه جایی در محل های مختلف کاربرد دارد برای بالابر پارکینگی خودروبر , در کارخانه ها و انبارها و انبار ها , برای جابه جایی کالا در مغازه و فروشگاه و مواردی دیگر استفاده می شود بالابرها ی ثابت از چهار دسته اصلی بالابرهای ثابت آکاردئونی ,  جک مستقیم , کابلی یا زنجیری , هیدرولیکی – زنجیری و بالابرهای بوم لیفت ثابت می باشند .

 بالابرهای محرک

طراحی این نوع به گونه ای است که به آن بالابر نفر نیز می گویند این محصول دارای ایمنی بالا بوده و به راحتی جابه جا می شود ز این رو از آنها در ارتفاع های مختلف برای نصب , تعمیر , رنگ آمیزی و….می باشند بالابرهای متحرک هیدرولیکی به دو دسته بالابر سیارهیدرولیکی با دسترسی عمودی و بالابرهای سیار با دسترسی عمودی و افقی دسته بندی می شوند .

بالابر جرثقیل از نظر مکالنیزم

بالابر هیدرولیکی

دراین نوع نیروی حرکتی آنها در بالاروی از جک و یونیت هیدرولیک گرفته می شود این محصول از ایمنی بالایی برخوردار هستند و به صورت آکارئونی , جک مستقیم و بوم لیفت ساخته می شود .کاربرد بالابر جرثقیل دراین نوع  شامل , حمل بار و نفرات , هم سطح سازی , کاردر ارتفاعات , خودرو سازی , جابه جایی اجسام سنگین , صنعت ساخت و ساز ع حمل و نقل و…..می باشد

بالابر زنجیری

در این نوع بار توسط وینچ و زنجیرو برای ایمنی از زنجیرهای دوبل و ترمز ضد سرقت استفاده می شود این نوع دارای ایمنی کمتری نسبت به هیدرولیکی بوده و بهتر است برای نفر استفاده نشود .

بالابر کابلی

در این سازه حرکت سکو به کمک کابل و وینچ امکان پذیر است در میان بالابر ها این نوع کمترین ایمنی را داشته از این رو برای حمل نفر توصیه نمی شود .

بالابر هیدرولیکی – زنجیری

این دستگاه ترکیبی از بالابرهای هیدرولیکی و زنجیری بوده  و در بوم لیفت های تلسکوپی و یا بالابرهای ریلی و ستونی از این مکانیزم استفاده می کنند .

بالابر های نفر بر

بالابرهای آکاردئونی (قیچی)

کاربرد جرثقیل بالابر در این نوع مورد استفاده در صنعت , خدمات عمومی , کار در اتفاعات ساختمان سازی و مواردی از این قبیل می باشد ارتفاع این دستگاه متغییر از 3 تا 35 متر می باشد و از لحاظ ظرفیت نیز به حدود یک تن می رسد .

بالابر تلسکوپی

این دستگاه شبیه به یک تلسکوپ بوده و توسط جک های هیدرولیکی از درون یکدیگر باز می شوند کاربرد جرثقیل های بالابر تلسکوپی اکثرا برای فعالیت در فضای باز و بدون مانع مناسب می باشد .

بالابر مفصلی

این دستگاه دارای چند بوم بوده که مفصل به اپراتور این امکان را داده که از بین موانع مختلف عبور کند و مناسب برای مکان های صعب العبور هستند و مورد استفاده برای دسترسی در ارتفاعات 10 تا 25 متر است و دارای انواع دیزلی , برقی و هیربدی و یا ظرفیتی از 200 کیلو به بالا می باشد .

بالابر مفصلی- تلسکوپی

با توجه به نام این سازه ترکیبی از دو مکانیزم تلسکوپی و مفصلی بوده که بوم های آن نیز به این دو شکل باز  می باشد . این نوع دسترسی 14 تا 45 متر را امکانپذیر می سازد و در مقایسه با نوع مفصلی یا تلسکوپی از قدرت بالاتری برخوردار است و قابل نصب بر روی خودرو بوده , دارای ظرفیت 200 تا 450 کیلوگرم هستند .

بالابرهای قابل یدک

این بالابر به صورت یدک روی کامیون یا وانت نصب شده  می توان آنها را جابه جا و در محیط های مختلف مورد استفاده قرار داد سوخت انها نیز از طریق موتور الکتریکی , دیزلی , بنزینی و یا هیبریدی تامین می شود .

بالابر عنکبوتی

این محصول مورد استفاده در هرمحیط و قابلیت جابه جایی را نیز دارا می باشد و در زمان بسته بودن دارای ابعاد کمی است  و به کمک جک های جانبی قابلیت ایستایی در سطوحی با شیب تا 40 درجه ایستایی را دارا می باشد

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

اجاره جرثقیل خاور شبانه روزی

اجاره جرثقیل خاور شبانه روزی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button