خانه / اجاره جرثقیل / شماره جرثقیل در فلاح

شماره جرثقیل در فلاح

اجاره جرثقیل در فلاح تهران

اجاره جرثقیل در فلاح

از محله های منطقه 17 پایتخت که در محدوده جنوبی شهرداری  قرار گرفته است می توان به محله فلاح تهران اشاره نمود این محله قدیمی و نسبتا مذهبی از قدمت زیادی نیز برخوردار است در ابتدا این محدوده بیشتر اراضی  کشاورزی بود زیرا  فردی به اسم فلاح توسط وامی که گرفت این اراضی را خریداری  و با کاشت گندم در آن به زمین های کشاورزی تبدیل نمود با مهاجرت افراد به این محل ساخت و ساز نیز کماکان شکل گرفت و فلاح چهره مسکونی به خود گرفت امروزه وجود مسجد بزرگ ابوذر در آن محل باعث شده است که با عنوان ابوذر نیز شناخته شود .از جمله مهمترین خیابان های این محله می توان به بلوار ابوذر , خیابان سجاد و میدان فلاح اشاره نمود  . اگر دنبال شماره جرثقیل در فلاح  هستید یوسفی کرین با بهترین جرثقیل ها در خدمت شماست . همراه اجاره جرثقیل یوسفی کرین باشید با  :

  • محله فلاح تهران کجاست ؟
  • بافت محله فلاح چگونه است ؟
  • دسترسی محله فلاح
  • امکانات محله فلاح
  • قیمت خرید آپارتمان در محله فلاح
کرایه ارزان جرثقیل در تهران

محله فلاح تهران کجاست ؟

محله فلاح تهران در جنوب پایتخت و منطقه 17 واقع شده است این محله از قسمت شمالی محدود شده به خیابان قزوین , از قسمت جنوبی انتها یافته با خیابان ابوذر , از سمت غرب با در مجاورت خیابان لقمان و از شرق با خیابان شهید سوری همسایه است .

بافت محله فلاح چگونه است ؟

متأسفانه در مورد بافت این محله باید گفت که تنها 30در صد آن را ساختمان های نوساز تشکیل داده است و مابقی آن بافتی قدیمی می باشد همچنین در گذشته ساخت و ساز هایی که شکل گرفته است بر روی قنات ها مختلف و در ابتدای گسل های تهران قرار گرفته است همین امر موجب میشود که شهرداری برای حل این مشکل بازسازی فلاح را در دستور کار قرار بدهد .

دسترسی محله فلاح

با توجه به اینکه محله فلاح تهران پر تردد است به همین سبب دسترسی مناسبی و قابل قبولی نسبت به دیگر نقاط شهری ندارد با این حال می توان از طریق خیابان قزوین به بزرگراه هایی مانند سعید و نواب دسترسی پیدا نمود توسط خطوط اتوبوسرانی و ایستگاه مترو می توان به دیگر نقاط شهر رفت ایستگاه مترو زمزم نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله بوده و ایستگاه های اتوبوس داروخانه , شهید گودرزی , ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح , ایستگاه اتوبوس سه راه از جمله بهترین خطوط اتوبوسرانی فلاح محسوب می شوند .

امکانات محله فلاح

از جمله امکانات محله فلاح تهران می توان به بیمارستان ضیایان , پارک شهدای گمنام , پارک ابوذر , پارک آلاله , بوستان بهاران , بوستان گل سرخ , مرکز خرید اطلسه , میدان میوه و تره بار بهاران , پارک دکتر حسابی , کتابخانه محلیشه , رستوران ها از جمله رستوران ایرانی و فست فود , فروشگاه ها , مدارس متعدد , مسجد جامع ابوذر , مسجد حضرت زینب , مسجد ولی عصر , مسجد ابوالفضل و….. اشاره نمود .

قیمت خرید آپارتمان در محله فلاح

محله فلاح از محله های خوب جنوب شهر محسوب می شود و از میانگین خوب قیمت ها بر خوردار می باشد البته این قیمت در برخی مناطق بالاتر و در برخی نقط فلاح پایین تر می باشد چرا که در این نوسانات متراژ ساختمان , کیفیت مصالح ساختمانی و موقعیت محله مؤثر می باشد .

اجاره جرثقیل در جنوب تهران
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

اجاره جرثقیل خاور شبانه روزی

اجاره جرثقیل خاور شبانه روزی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button