خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در آریاشهر

اجاره جرثقیل در آریاشهر

اجاره جرثقیل در آریاشهر

اجاره جرثقیل در آریاشهر

محله آریا شهر امروزه با نام صادقیه در غرب کلانشهر تهران بخشی از آن در منطقه 2 و بخش دیگر در منطقه 5 شهرداری واقع شده است مرز این دو بخش بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمد علی جناح هستند کفته می شود قدمت این محله به دوران ناصر الدین شاه قاجار می رسد و محله های ارمکان , برق آلستوم , مجتمع دادگستری و کاشانی در این منطقه قرار داشتند که در دوران پهلوی تفکیک شده و از هم جدا افتادند در دوره پهلوی کماکان ساخت و ساز در محله آریا شهر قوت گرفت امروزه این محله دارای بافتی نوساز و جزء مناطق مرفه غرب تهران محسوب می شود . اگر دنبال شماره تلفن جرثقیل در آریاشهر هستید یوسفی کرین بهترین جرثقیل های اجاره ای را برای شما عزیزان در نظر دارد . در اینجا اجاره جرثقیل در آریاشهر را با هم مرور خواهیم کرد.  انواع جرثقیل و بالابر سبک و سنگین برای شما عزیزان با بهترین قیمت کرایه ساعت و بلند مدت در نظر داریم

  • موقعیت جغرافیایی محله صادقیه در غرب تهران
  • نزدیکترین ایستگاه مترو به محله صادقیه
  • امکانات محله صادقیه
  • قیمت خرید آپارتمان در محله صادقیه

کرایه جرثقیل در کلیه نقاط غرب تهران

موقعیت جغرافیایی محله صادقیه در غرب تهران

محله صادقیه در غرب تهران که بخشی وسیعی از آن در منطقه 2 و بخشی دیگر در منطقه 5 قرار دارد این محله از غرب با بلوار فردوس و از سمت شرق با ستارخان محدود شده , از سمت جنوب با آزادی و از سمت شمال با پونک خاتمه می یابد .

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله صادقیه

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله صادقیه ایستگاه متروی صادقیه در فلکه دوم می باشد .

امکانات محله صادقیه

  • مراکز آموزشی , درمحله صادقیه تعداد زیادی دبستان و دبیرستان متوسطه دخترانه و پسرانه وجود دارد , همچنین هنرستان پسرانه فن آموز در بزرگراه محمد علی جناح و هنرستان دخترانه غیر دولتی اریانا در فلکه دوم صادقیه از مراکز فرهنگی این محله است , آموزشگاه زبان خارجی از جمله آموزشگاه زبان سفیر در بزرگراه محمد علی جناح
  • مراکز خرید ؛ مرکز خرید برج گلدیس واقع در فلکه دوم صادقیه و بازار سنتی ستارخان واقع در بزرگراه یادگار امام از مراکز اصلی و مهم به شمار می آیند .
  • اماکن مذهبی , مسجد امام سجاد (ع) در اشرفی اصفهانی , و مسجد امام جعفر صادق (ع) در فلکه دوم صادقیه ع مسجد باقرالعلوم (ع) در خیابان سازمان آب
  • مراکز درمانی ؛ بیمارستان ابن سینا در خیابان کاشانی ؛ بیمارستان پیامبران در بلوار ابوذر , بیمارستان روانپزشکی ازادیو چندین درمانگاه و مراکز بهداشت و داروخانه نیز در این منطقه وجود دارد .
  • مراکز تفریحی ؛ پارک استقلال , بوستان اشرفی , بوستان کاج , همیشه بهار , پرند , یگان و بوستان ارمکان که در نزدیکی خیابان سازمان آب قرار دارد .
  • مراکز دولتی ؛ سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی در سمت غرب پل یادگار امام

قیمت خرید آپارتمان در محله صادقیه

محله صادقیه در غرب تهران قرار گرفته است این محله دارای بافتی نوساز , وجود آپارتمان های مدرن و همچنین بزرگراها که سبب دسترسی آسان به سایر نقاط شهر شده است قیمت خرید آپارتمان در این محله در قسمت شمال و جنوب با یکدیگر متغییر می باشد قیمت ها از متری 25 میلیون شروع و تا 70 میلیون نیز ادامه دارد .

موفق و پیروز باشید

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button