خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در خانی آباد

اجاره جرثقیل در خانی آباد

اجاره جرثقیل در خانی آباد

اجاره جرثقیل در خانی آباد

یکی از محله های تهران با قدمتی دیرینه محله خانی آباد در جنوب و جنوب غربی تهران می باشد که در منطقه 19 شهرداری واقع شده است قدمت این محله به دوران قاجار می رسد در ان دوران محله خانی آباد در جنوب غربی از دروازه های اصلی تهران محصوب می شد اما بعد در دوران پهلوی توسط رضا شاه تخریب شد محله خانی آباد محل سکونت افراد مشهوری مانند غلامرضا تختی نواب صفوی , تندگدیان و…بوده است ار نقاط مهم در این محدوده از شهر خیابان تختی و بازار خرما فروشان بوده می باشد گفته می شود در سال 1346 به دلیل وجود سیل اکثر خانه ها در معرض ویرانی قرار گرفتند و تعدادی از ساکنین این محل را ترک و به محله دیگری رفتند امروزه در برخی از نقاط خانی آباد محلی برای سکونت معتادان شده است . یوسفی کرین ارائه کننده خدمات جرثقیل در کلیه نقاط جنوب تهران در اینجا شما را با خدمات تخصصی اجاره جرثقیل در خانی آباد همراهی میکند . همراه ما باشید

  • محله خانی آباد بر روی نقشه
  • نزدیکترین ایستگاه مترو به محله خانی آباد
  • امکانات محله خانی آباد
  • قیمت ملک در محله خانی آباد
شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین

محله خانی آباد بر روی نقشه

محله خانی اباد در منطقه 19 و در جنوب غربی کلانشهر تهران واقع شده است این محل از سمت شمال به خیابان مولوی , از سمت جنوب نیز به شوش منتهی می شود , از قسمت غرب به خیابان وحدت اسلامی و از سمت شرق نیز به خیابان خیام خاتمه می یابد .

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله خانی آباد

از لحاظ دسترسی به مترو نیز خط یک و خط هفت مترو به ایستگاه متروی میدان محمدیه می رود .

امکانات محله خانی آباد در جنوب

  • اماکن دیدنی , مسجد قندی که قدمت آن به دوران قاجار می رسد و از آثار ملی ایران است محله خرما فروشان که در آن انواع خرماهای ایرانی یافت می شود , حمام چاج قاسم به جامانده از دوران قاجارو قدمتی 200 ساله دارد .
  • مراکز خرید , فروشگاه ها ی مختلف , سوپر مارکت ها , مراکز خشکبار , مغازه ها و….

قیمت خانه در محله خانی آباد

قیمت ملک با توجه به متراژ , بافت ساختمان و نقطه ای که ملک در آن واقع شده است بستگی دارد از این رو قیمت ها یکسان نبوده و متغییر می باشد قیمت خرید آپارتمان از متری 8 میلیون شروع می شود و در برخی نقاط تا 17 میلیون نیز ادامه پیدا می کند .

اگر دنبال شماره تلفن جرثقیل در خانی آباد هستید یوسفی کرین همراه شماست . از جرثقیل 2 تن تا 50 شامل در خدمت کرایه جرثقیل در خانی آباد میباشد

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button