خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در دولاب تهران

اجاره جرثقیل در دولاب تهران

اجاره جرثقیل در دولاب تهران

اجاره جرثقیل در دولاب تهران

در اصل نام دولاب  نام دهی بسیار قدیمی در منطقه ری و مجاورت تهران بود در دوران قاجار محل این روستا خارج از برج و بارویی که در دوران شاه طهماسب صفوی برای تهران ساخته شده بود قرار داشت همچنین به دلیل مجاورت و نزدیکی این روستا به یکی از دروازه های قدیمی تهران این دروازه با نام دولاب شناخته می شد در آن دوران این دورازه واقع شده در قسمت شرقی تهران و محله چال میدان و در خیابان ری و وردوی بازارچه نایب السلطنه قرار داشت این محله با گسترش یافتن اندک اندک در دوران پهلوی با عنوان سه راه شکوفه و امروزه نیز با عنوان چهارراه شمس شناخته می شود  امروزه محله دولاب تهران تا حدودی توانسته است که برخی از جاذبه های توریستی و قدیمی خود را حفظ نماید . همراه یوسفی کرین باشید با خدمات  اجاره جرثقیل در دولاب تهران    و بررسی  :

  • محله دولاب تهران بر روی نقشه
  • دسترسی و نزدیکترین ایستگاه مترو محله دولاب
  • خیابان های مهم دولاب
  • امکانات دولاب تهران
  • قیمت آپارتمان در دولاب تهران

قیمت کرایه جرثقیل ساعتی در تهران

محله دولاب تهران بر روی نقشه

محله دولاب تهران در شرق پایتخت و در منطقه 14 شهرداری تهران واقع شده است , این محله اصیل و قدیمی از قسمت شمالی محدود شده با بزرگراه محلاتی , از قسمت جنوبی منتهی شده با بزرگراه خاوران , از سمت شرقی نیز  محدود شده به بزرگراه امام علی و همچنین از قسمت غربی با خیابان اسفندیاری خاتمه می یابد .

دسترسی و نزدیکترین ایستگاه مترو محله دولاب

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله دولاب تهران ایستگاه مترو پیروزی وایستگاه مترو شهدا می باشد . همچنین می توان از طریق شریان های اصلی این محله مانند بزرگراه بسیج , بزرگراه امام علی , بزرگراه خاوران , خیابان پیروزی و خیابان هفده شهریور به دیگر نقاط شهر دسترسی پیدا نمود ایستگاه های اتوبوسرانی این محله نیز شامل ایستگاه اتوبوس دولاب , ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان , ایستگاه زمزم , ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی و ایستگاه اتوبوس چهل تن اشاره نمود .

خیابان های مهم دولاب تهران

در صورتی که قصد سکونت در این محله را دارید بد نیست که نسبت به بهترین نقاط این محله نیز آشنایی داشته باشید اصلی ترین خیابان های این محله شامل , خیابان های اسفندیاری , ری , هفده شهریور , و بزرگراه های امام علی , محلاتی و خاوران می باشد .

امکانات دولاب تهران

محله دولاب تهران دارا مراکز خرید از جمله مرکز خرید کوروش , فرش فروشی آدینه و پاساژ ابن الرضاهمچنین اماکن ورزشی مانند مجموعه فرهنگی ورزشی عباس جدیدی , حورتن , 17 شهریور , شهربانو ,برق تهران  و باشگاه بیلیارد صدف شرق می باشد از جمله اماکن دیدنی این محله می توان به حمام دولاب , گورستان که مخصوص دین مسیحی و دارای کلیسا و کاتولیک است همچنین بعقه سید ملکه خاتون از فرمانروایان حکومت آل بویه , آرامگاه شاهزاده گرجی , و موزه تاریخ فرهنگی ورزشی فکری کودکان و نوجوانان , تئاتر دماوند و سینما پیروزی اشاره نمود . این محله با توجه به قدیمی بودن دارای آب و هوایی خوب می باشد که وجود بوستان هایی مانند بوستان جهان پناه و بوستان آیت الله سعیدی نیز در خوش آب و هوایی آن بی تأثیر نیست .

قیمت آپارتمان در دولاب تهران

 خرید آپارتمان در محله دولاب از قیمت نسبتا متوسطی برخوردار می باشد قیمت ملک با توجه به متراژ ساختمان , موقعیت بنا و سال ساخت آن از متری 14 میلیون تا 88 میلیون متغیر می باشد .

اجاره جرثقیل غرب تهران
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button