خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در ونک

اجاره جرثقیل در ونک

اجاره جرثقیل در ونک

همان طور که می دانید از برای جا به جایی اشیاء بزرگ نمی توان از نیروی انسانی و یا ماشین آلات کوچک بهره برد. به همین دلیل از ماشین های بزرگ و عظیم الجثه مانند جرثقیل استفاده می شود و با اجاره جرثقیل این امر مهم را براورده نمود.  از آنجایی که این ماشین ها دارای ابعاد بزرگی می باشد، جابه جایی آن در سطح شهر می توانند مشکلاتی به همراه داشته باشد. از این رو هنگام اجاره جرثقیل می بایست به مسافت شرکت ارائه دهنده ی خدمات جرثقیل توجه زیادی نمود.

اجاره جرثقیل در ونک | اجاره جرثقیل در شمال شرق تهران
اجاره جرثقیل در ونک | اجاره جرثقیل در شمال شرق تهران

قیمت کرایه جرثقیل

قیمت اجاره جرثقیل نیز با توجه به این مسافت متفاوت می باشد. بنابراین کسانی که به طور مثال در محدوده ونک زندگی می کنند و نیاز به اجاره جرثقيل دارند بهتر است با شرکتی که در همان محدوده می باشد تماس بگیرد. شرکت اجاره جرثقیل یوسفی آماده اجاره انواع جرثقیل کفی دار و جرثقیل بوم بلند می باشد و می تواند اجاره جرثقیل در ونک را با قیمت مناسب ارائه دهد.

اجاره جرثقیل کفی دار و یا جرثقیل بوم بلند ؟

هر کدام از این نوع جرثقیل ها دارای کاربرد متفاوتی می باشند . در صورتی که نیاز به حمل بار می باشد، جرثقیل های کفی دار می تواند کمک زیادی به شما نماید. از این نوع جرثقیل ها معمولا جهت حمل و انتقال اشیاء سنگین و بزرگ استفاده می شود.

جرثقیل بوم بلند نیز جهت استفاده در پروژه هایی بزرگ که نیاز به بلند کردن اشیا سنگین و انتقال به مکانی نزدیک می باشد، استفاده می شود. همچنین از این نوع جرثقیل در پروژه هایی که نیاز به انتقال افراد به ارتفاع بالا ، نصب هر نوع اسکلت ، سیلو و چیلرو نصب تاور استفاده می شود. اجاره هر دو نوع جرثقیل توسط تیم یوسفی کرین امکان پذیر می باشد.

اجاره جرثقیل ارزان در ونک با یوسفی کرین

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره شد، اجاره جرثقیل با توجه به مسافتی که از محل اجاره تا مقصد وجود دارد ، متفاوت است. بنابراین در انتخاب شرکت ارائه خدمات جرثقیل دقت نمایید تا هزینه های نهایی استفاده از جرثقیل برای شما ارزان تر حساب شود. شرکت یوسفی کرین با دارا بودن کادری مجرب با گواهینامه های معتبر و تخصصی ، آماده اجاره انواع جرثقیل 5 ، 7 ، 10 ، 25 ، 50 و بالاتر می باشد.

از این رو تمامی خدمات کرایه جرثقیل را در تمامی مناطق تهران مانند ونک را به شایستگی پشتیبانی می نماید. جهت اجاره جرثقیل در شمال تهران و اجاره جرثقیل در ونک با قیمت ارزان می توانید با  شماره تلفن 09128951816 تماس حاصل نمایید.

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button