خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در تهرانپارس

اجاره جرثقیل در تهرانپارس

اجاره جرثقیل در تهرانپارس

شرکت خدماتی یوسفی کرین یکی از شرکت های با سابقه در زمینه ی اجاره جرثقیل می باشد و تمامی مناطق تهران را تحت پوشش دارد. این شرکت با دارای بودن انواع جرثقیل های بوم بلند و کفی دار اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در تهرانپارس می باشد. از آنجایی که تهرانپارس در شرق تهران قرار دارد، برای اجاره جرثقیل بهتر است از شرکتی که در نزدیکی آن محل بوده و دارای کادر مجرب می باشد بهره گرفته شود.

اجاره جرثقیل در تهرانپارس
اجاره جرثقیل در تهرانپارس

یوسفی کرین چه جرثقیل هایی را اجاره می دهد؟

جرثقیل معمولی

در برخی از پروژه های ساختمانی که نیاز به جا به جایی بار در ارتفاعات بالا می باشد نمی تون از جرثقیل های معمولی بهره گرفت. برای این منظور از جرثقیل 15 تن تا 50 تن می توان بهره برد. یوسفی کرین این نوع جرثقیل را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

جرثقیل سنگین

از جرثقیل های بسیار سنگین  برای جا به جایی اشیائی که دارای وزن چند تنی هستند، استفاده می شود. این نوع جرثقیل ها می توانند بارهای سنگین را به ارتفاع بالا انتقال دهند و از وزن 60 تا 120 تنی برخوردار هستند. یوسفی کرین این نوع جرثقیل را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

اجاره جرثقیل 20 تن
اجاره جرثقیل 20 تن

نکات مهم در اجاره جرثقیل

همان طور که می دانید جرثقیل ماشینی بزرگ و بسیار سنگین می باشد و می بایست از ایمنی کافی برخوردار باشد. به همین دلیل می بایست به طور مکرر از لحاظ فنی بررسی شده و از سلامت آن اطمینان حاصل شود.

نکته ی مهم دیگر تخصص راننده ی جرثقیل می باشد که هنگام جا به جایی بار مشکلی پیش نیاید. افرادی که هدایت این نوع ماشین ها را به عهده میگیرند، باید از تمرکز و تجربه ی کافی برخوردار باشند.

اجاره جرثقیل در تهرانپارس با یوسفی کرین

تهران پارس دارای 4 فلکه می باشد که مناطق اصلی این ناحیه تشکیل می دهد. در صورت تمایل به اجاره جرثقیل در شرق تهران می توانید با شماره تلفن های یوسفی کرین تماس گرفته و بعد از دریافت مشاوره اقدام به اجاره جرثقیل نمایید. این شرکت تمامی محل های تهران پارس را تحت پوشش قرار می دهد.

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button