خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در حکیمیه

اجاره جرثقیل در حکیمیه

اجاره جرثقیل در حکیمیه شمال شرق تهران

اجاره جرثقیل یکی از مهمترین اقداماتی است که افراد جهت تخلیه بار و یا انجام کارها در ارتفاعات بلند، انجام می دهند. انجام تمام این کارها به کمک جرثقیل های کفی دار و یا بوم بلند انجام می شود. در این مقاله همراه یوسفی کرین باشید تا توضیحات لازم جهت اجاره جرثقیل در حکیمیه به شما داده شود.

حکیمیه در کجای تهران است و اجاره جرثقیل به چه صورت امکان پذیر است ؟

حکیمیه از قدیمی ترین محله های شمال شرق تهران می باشد. این محله از شمال به بزرگراه بابایی ، از جنوب به خیابان دماوند، از غرب به جاده اتحاد و همچنین از شرق به جاده تلو متصل شده است. از انجایی که این محله در شمال شرقی ترین نقطه تهران بنا شده است، اجازه جرثقیل از نزدیک ترین شرکت کرایه جرثقیل می تواند در هزینه های صرفه جویی زیادی ایجاد نماید.

اجاره جرثقیل در حکیمیه شمال شرق تهران
اجاره جرثقیل در حکیمیه شمال شرق تهران

نکات مهم قبل از اجاره جرثقیل

  • در صورتی که نیاز به اجاره جرثقیل کفی دار را دارید، می بایست حجم اشیایی که قرار هست جابه جا شود به به صورت درست تخمین بزنید تا جرثقیل مناسب برای جا به جایی ارسال شود. مشاوران ما می توانند شما را راهنمایی نمایند.
  • قبل از اجاره جرثقیل از شرکت ارائه دهنده خدمات ، مطمئن شوید که جرثقیل هایی که این شرکت ها ارائه می دهند دارای طرح ترافیک بوده و امکان جابه جایی آنها در سطح شهر وجود داشته باشد. جرثقیل های یوسفی کرین این ویژگی را دارند.
  • رانندگانی که برای استفاده از جرثقیل در نظر گرفته شده اند، می بایست دارای گواهی نامه معتبر و همچنین تجربه ی کافی برای این کار باشند. این مسیله در افزایش ایمنی در کار بسیار تاثیر گذار می باشد. این مورد در رانندگان یوسفی کرین مشهود هست.

 

 

قیمت جرثقیل 5 تن
قیمت جرثقیل 5 تن

خدماتی که یوسفی کرین ارائه می دهد؟

  1. امکان ارسال جرثقیل به تمامی نقاط در مدت زمان کوتاه
  2. ارائه مشاوره توسط کادر مجرب و با تجربه
  3. دارای قیمت مناسب
  4. ارائه انواع جرثقیل بوم بلند و کفی دار

کرایه جرثقیل یوسفی کرین با قیمت مناسب

بعد از تمای با مشاوران یوسفی کرین و دریافت راهنمایی های لازم، این شرکت اقدام به ارسال جرثقیل مناسب می نماید. قیمت اجاره جرثقیل در یوسفی کرین، با توجه به امکانتی که ارائه می دهد، بسیار مناسب است. جهت هماهنگی و دریافت مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button