خانه / مقالات جرثقیل / مکانیزم جرثقیل های متحرک

مکانیزم جرثقیل های متحرک

اجاره جرثقیل

جرثقیل های متحرک

انواع جرثقیل ها به منظور بلند کردن اشیاء  , حمل و نقل و جابه جایی , بالا و یا پایین آوردن ابزار و اجسام سنگین توسط طناب , زنجیر و یا سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرند امروزه این ماشین ها کاربردهای مختلفی داشته و بدون وجود آنها به جرأت می توان گفت که زندگی بشر فلج می شود در زندگی کنونی استفاده از جرثقیل ها باعث تسهیل در امور و سرعت بخشیدن به کارها شده است این ماشین ها مانند اکثر سازه های دست بشر انواع مختلفی دارد نوعی از آنها جرثقیل های متحرک می باشد در ادامه این مقاله به مباحثی مرتبط با جرثقیل متحرک می پردازیم . اجاره جرثقیل یوسفی کرین با بهترین خدمات جرثقیل در تهران در خدمت شماست . همراه ما باشید با :

  • چرا جرثقیل های متحرک پر استفاده ترین هستند ؟
  • پر مصرفترین جرثقیل متحرک کدام است ؟
  • اجاره جرثقیل متحرک

کرایه جرثقیل 2 تن تا 50 تن

چرا جرثقیل های متحرک پر استفاده ترین هستند ؟

جرثقیل های متحرک نسبت به جرثقیل های ثابت برتری هایی دارند از جمله , نیاز به تنظیمات کمی برای اجرای کارداشته و سریع تر حرکت می کنند در نتیجه کار با سرعت بیشتری انجام می شود از این نوع ماشین در اکثر زمین ها برای انجام کارهای مختلف استفاده می شود  در استفاده از این نوع نیاز به فضای بزرگ نیست و در مسیر های تنگ و باریک بهترین انتخاب است.

پرمصرفترین جرثقیل های متحرک کدام است ؟

جرثقیل های سوارشونده روی کامیون

این ماشین از انواع جرثقیل های متحرک می باشد که دارای یک موتور برای ماشین و جرثقیل بوده و بر روی یک کامیون یا خاورسوار می شوند در این نوع از جک برای تثبیت جرثقیل هنگام کار استفاده می شود آنها می توانند برای تردد از بزرگراه ها استفاده کنند این نوع دارای چرخش 180 درجه و در برخی موارد 360 درجه می باشد و قابلیت بلند کردن اجسام تا 1000 تن را دارا می باشند .

جرثقیل های راف ترین

یکی دیکر از جرثقیل های متحرک راف ترین است که دارای چهار چرخ و مورد استفاده در زمین های ناهموار می باشد  در این نوع جرثقیل و ماشین از یک موتور برخوردارند و برای تثبیت جرثقیل هنگام کار از جک استفاده می شود .

جرثقیل های کراولر

حرکت جرثقیل کراولر توسط چرخ های زنجیری است این نوع قابلیت کاربر روی سطوح ناهموار و جاده با خاک نرم را دارا می باشد از دیگر خصوصیات آن می توان به سنگینی آن که باعث کندی حرکت می شود اشاره نمود به همین دلیل استفاده از آنها هزینه بیشتری را متحمل می شود .

جرثقیل های شناور

نمونه ای دیگر از جرثقیل  متحرک که به کشتی نیز شناخته می شود نوع شناور این ماشین می باشد این نوع در بنادر برای تخلیه و بارگیری کشتی و ساخت پل های معلق استفاده می شود .

اجاره جرثقیل متحرک

از پر استفاده ترین جرثقیل ها نوع متحرک این دستگاه می باشد این نوع می توانند بر روی چرخ , ریل و یا کامیون سوار شوند استفاده از جرثیقل متحرک به کارها سرعت بخشیده و باعث تسریع در امور می شود شرکت ما با کادری مجرب مجری مستقیم اجاره جرثقیل متحرک برای انجام کلیه امور می باشد .

جرثقیل تلسکوپی چیست

موفق و پیروز باشید

اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 1]

حتما ببینید

اجاره جرثقیل در آریاشهر

ضرورت استفاده از جرثقیل

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button