خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در محله طیب تهران

اجاره جرثقیل در محله طیب تهران

اجاره جرثقیل در محله طیب

اجاره جرثقیل در محله طیب تهران

از محله های جنوب شهر پایتخت واقع شده در منطقه 15 و ناحیه یک شهرداری محله طیب تهران می باشد دلیل نامگذاری این محله نیز به خاطر یکی از لوتی های قدیم تهران با نام طیب حاج رضایی می باشد شکل گیری این محله به دهه سی خورشیدی می رسد که با ایجاد روشنایی و کشیده شدن خطوط برق در آن زمین های آن رشد پیدا نمود و به معمارانی مانند ناصر افشار , حسین استاد اکبر نیا و…. فروخته شدآنها هم این زمین ها را تفکیک و ساخت و ساز را آغاز نمودند از کوچه های معروف این محله کوچه های الله اکبر , که نام گرفته از سال 57 می باشد همچنین دیگر کوچه های قدیمی آن کوچه شهید کرمانشاهی , کوچه کشمیری , کوچه شهید حیدری , کوچه آرانی , کوچه شهید حیدری و کوچه اسلامی می باشد .در ادامه به موقعیت جغرافیایی , امکانات , نزدیکترین وسایل نقلیه عمومی و قیمت خرید ملک در این محله اشاره می کنیم . همراه یوسفی کرین باشید با   اجاره جرثقیل در محله طیب  و بررسی :

  • محله طیب تهران کجاست ؟
  • امکانات محله طیب
  • نزدیکترین ایستگاه مترو به محله طیب
  • قیمت ملک در محله طیب

اجاره جرثقیل کفی دار در تهران

محله طیب کجاست ؟

محله طیب تهران در ناحیه یک شهرداری و منطقه 15 و جنوب پایتخت واقع شده است این محله از سمت شمالی محدود شده به بزرگراه خاوران , از قسمت شرقی مجاور با بزرگراه خاوران و خیابان شهید هوشنگ انور زاده , از سمت غربی انتها یافته با خیابان 17 شهریور و از قسمت جنوبی نیز با خیابان حصاری و دهندی خاتمه می یابد .

امکانات محله طیب

محله طیب تهران نیز مانند دیگر محله ها امکانات رفاهی و یا مشکلات خاص خود را دارا می باشد از جمله امکانات این محله می توان به سینما پیوند , کتابخانه شبانه روزی سرای محله پیوند , مسجد اباذر , مسجد انصار الحجت , مسجد رضایی , مسجد امام رضا (ع ) , مسجد محمدی , مسجد نوروز زاده , مسجد امام علی النقی ( ع ) , دبستان دخترانه زمزم 1 , دبستان دخترانه حضرت رقیه , دبستان پسرانه شهید فتح , دبستان پسرانه کلاهدوز ورزشگاه شهید پناهی ,  و….. پارک اهل بن علی , پارک  شهید گمنام , بوستان حاج خدا کرم , بوستان شیرین , بازار میوه و تره بار طیب , مجتمع تجاری خورشید , داروخانه های متعدد , بانک صادرات , بانک ملی , بانک ملت , درمانگاه کسری , درمانگاه هویزه , مرکز درمانی رازی  و…..اشاره نمود

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله طیب

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله طیب در پایتخت ایستگاه مترو محمدیه می باشد همچنین خطوط اتوبوس رانی نیز از این محدوده عبور می کنند که می توان به ایستگاه اتوبوس م خراسان , ایستگاه اتوبوس درختی , ایستگاه اتوبوس ارج , ایستگاه اتوبوس الوند , ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب و…. اشاره نمود .

قیمت ملک در محله طیب

محله طیب از مناطق جنوب تهران بوده و در کل مناطق جنوب شهری می توان با قیمت مناسبی اقدام به خرید ملک نمود در محله طیب با توجه به موقعیت ملک , متراژ بنا و سال ساخت آن قیمت ها متغیر می باشد .

اجاره جرثقیل با قیمت مناسب در جنوب تهران
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button