خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در پاسداران

اجاره جرثقیل در پاسداران

اجاره جرثقیل در پاسداران

اجاره جرثقیل در پاسداران شرق

محله پاسداران در سمت شمال شرقی تهران واقع شده است از اصلی ترین خیابان های این محله خیابان پاسداران می باشد که در مرز منطقه 3 و 4 تهران قرار دارد تاریخچه آن به قبل از انقلاب و دوران پهلوی می رسد نام این خیابان قبل از انقلاب سلطنت آباد بودو نیز باغ های فراوانی در آن وجود داشته و از دارایی های ناصر الدین شاه به شمار می آمد در همان دوران ساخت و ساز در آن کم کم شکل گرفت و بعد از انقلاب نیز این خیابان به نیروهای انتطامی واگذار شد و به خیابان پاسداران تغییر نام پیدا کرد .

  • قیمت خرید خانه در پاسداران چگونه است ؟
  • محله های منطقه پاسداران
  • موقعیت جغرافیایی پاسداران بر روی نقشه
  • چراپاسداران بهترین منطقه برای زندگی است ؟
  • انشعاب آب و فاضلاب شهری پاسداران چگونه است ؟
کرایه جرثقیل ارزان در تهران

اجاره جرثقیل در پاسداران

قیمت خرید خانه در پاسداران چگونه است ؟

محله پاسداران در شمال شرقی تهران و از آب و هوای خوبی برخوردار است .در محله پاسداران متراژ خانه ها بین 60 تا 300 متر میباشد , قیمت خانه های این منطقه رو به بالا است  و ملک در این منطقه به صورت و بافت فرسوده وجود دارد که طبیعتا بافت نوساز با افزایش قیمت همراه است و قیمت ملک در محله پاسداران متری 20 تا 30 میلیون تومان متغییر می باشد و پایین ترین قیمت ممکن نیز در خرید مسکن بین 10 تا 12 میلیون تومان می باشد .

محله های منطقه پاسداران

از محله های مهم در پاسداران می توان به , اقدسیه , حصاربوعلی , دروس , شهید عراقی , صاحب قرانیه , شهرک شهید چمران , اختاریه , پاسداران , حروی , احتشامیه , گلستان , چالهرز , ضرابخانه و پاسداران که مهم ترین خیابان این منطقه می باشد .

اجاره جرثقیل در پاسداران

موقعیت جغرافی پاسداران بر روی نقشه

خیابان پاسداران در جنوب بزرگراه همت , و از خیابان شریعتی (از سه راه ضرابخانه )شروع شده و مرز منطقه سه و چهار تشکیل داده و پس از آن وارد منطقه یک شده و به میدان نیاوران محدود می شود .

چرا پاسداران بهترین منطقه برای زندگی است ؟

منطقه پاسداران در تهران از آب و هوای کم نظیری برخوردار است , و بافت نوساز و مدرن ساختمان ها و نیزیکی از دلایل دذب مخازب به این محله میباشد از لحاظ وسایل نقلیه عمومی و دسترسی آسان و سریع به نقاط دیگر تهران برخوردار است که این ویژگی ها باعث شده تا افراد زیادی متمایل به خرید آپارتمان و مسکن در این منطقه شهر شوند .

اجاره جرثقیل در پاسداران

اجاره جرثقیل در شمال برای جابجایی کلیه دستگاه های صنعتی ، اسباب اثاثیه ، خودروهای سبک و سنگین و …. انواع بارگیری ئ تخلیه برا به صورت پروژه ای ، ساعتی ، روزانه و هفتگی  و بلند مدت ارائه میشود  . جهت استعلام از قیمت کرایه جرثقیل در شرق تهران بخصوص در پاسداران شرق با ما تماس بگیرید

انشعاب آب و فاضلاب شهری محله پاسداران چگونه است ؟

ادرس امور مشترکین آب و فاضلاب پاسداران ناحیه 4 دهکده المپیک سه راه زیبا دشت بالا , می باشد برای دریافت مجوز انشعاب آب و ازاستفاده از شبکه آبرسانی مدارکی برای دریافت آن لازم است این مدارک شامل , سند ماکیت یا سند مثبت دیگر , مدارک دیگر مانند جواز ساخت یا پایان کار , مدارکی جهت تعداد واحد خانگی , و برای املاک غیر خانگی جواز کسب لازم میباشد.برای ارائه اشنعاب فاضلاب نیز تمام مدارکی که برای انشعاب آب لازم است احتیاج می باشد .و اینکه تمام محله پاسداران دارای فاضلاب شهری میباشند .

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button