خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در محله مقدم جنوب

اجاره جرثقیل در محله مقدم جنوب

اجاره جرثقیل در وحیدیه

اجاره جرثقیل در خیابان مقدم جنوب

محله مقدم در ناحیه 3 شهرداری و در منطقه 17 کلانشهر تهران واقع شده است در گذشته اغلب زمین های این منطقه  مانند دیگر حدوده منطقه 17را باغات و زمین های کشاورزی تشکیل داده  بود واقوام سکونت گرفته در محله مقدم را شاهسون ها , چناری ها , آذری زبان ها بودند که با تغییر زمین های کشاورزی به مناطق مسکونی  در آن ساکن شدند دلیل نام گرفتن محدوده هم این است که بیشتر زمین ها مطعلق به شخصی به نام داوود مقدم بوده , محله مقدم دارای کوچه های و خیابان های کم عرض و بن بست و ساختاری متراکم می باشد , مساحت سرای مقدم 58/49 کیلومتر مربع است که در نزدیکی آن خط راه آهن قرار گرفته است . همراه ما باشید با اجاره جرثقیل در محله مقدم جنوب تهران . اگر دنبال شماره تلفن جرثقیل در جنوب تهران هستید با ما در تماس باشید

  • محله مقدم روی نقشه تهران
  • نزدیکترین ایستگاه متروی محله مقدم
  • محله های منطقه 17 کدامند ؟
  • قیمت خانه در منطقه 17
  • آب و هوای منطقه 17 چگونه است ؟
  • آدرس خانه سلامت محله مقدم
اجاره جرثقیل جنوب تهران

محله مقدم بر روی نقشه تهران

محله مقدم در جنوب تهران , ناحیه 3 و در منطقه 17 قرار گرفته است این محله از سمت شمال به خط آهن تهران –تبریز , از قسمت جنوب نیز به خط اهن تهران – اهوازمحدود شده از شرق به خیابان شهیدان حسنی (قلعه مرغی) و از سمت غرب با خیابان رسول فلاحی و شهسوار حقیقی شمالی خاتمه می یابد .

نزدیکترین ایستگاه متروی محله مقدم

نزدیکترین ایستگاه متروی به محله مقدم ایستگاه متروی زمزم می باشد .

محله های منطقه 17 کدامند ؟

محله های منطقه 17 عبارتند از , محله گلچین , ابوذر شرقی , ابوذر غربی , مقدم , جلیلی , امام زاده حسن , آذری , قلعه مرغی , زهتابی , زمزم و بلور سازی .

قیمت خانه در منطقه 17

حدود 70 در صد منطقه 17 تهران دارای بافتی فرسوده  و معابر کم عرض می باشد در این منطقه قیمت ملک در محله سجاد و بلورسازی بالاتر از دیگر نقاط منطقه 17  است و همچنین در محله زمزم و مقدم خانه و مسکن از دیگر نقاط این محدوده پایین ترین قیمت را دارا می باشند .

آب و هوای منطقه 17 چگونه است ؟

عواملی که بر آب و هوای تهران تاثیر گذارند , کویر , کوه و بادهای مرطوب غربی می باشد , اما منطقه 17 بع دلیل دوری از کوه های البرز آب و هوای کویری بر این منطقه وجود دارد و اینکه جهت وزش در تهران از غرب به شرق می باشد و گاهی نیز از جنوب به شمال است .

آدرس خانه سلامت محله مقدم

خانه سلامت محله مقدم  , خیابان بیست متری ابوذر , م مقدم , جنب موسسه عسکریه , سرای محله مقدم میباشد

موفق و پیروز باشید

اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button