خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در دروس شمال تهران

اجاره جرثقیل در دروس شمال تهران

اجاره جرثقیل در دروس

اجاره جرثقیل در دروس شمال تهران

یکی از محله های قدیمی در شمال تهران محله دروس می باشد که در منطقه 3 شهرداری واقع شده است  در گذشته این منطقه ای دهکده ای ارمنی نشین بود که اغلب ساکنینش به کشاورزی و دامپروری مشغول بودند این محله خوش آب و هوا و سرسبز امروزه در آن آپارتمان ها و ساختمان های لوکس و مدرنی ساخته شده است از ویژگی های مهم و بارز آن رعایت اصول شهرسازی و خیابانبندی منظم است که باعث بالا بودن قیمت ملک در آن شود در این نقطه از شهر مشاهیر ایرانی و شاعران بزرگی زندگی کرده اند و سفارت خانه های مختلفی نیز در آن وجود دارد از بهترین خیابان های این محدوده نیز خیابان احتشامی ,خیابان یارمحمدی و خیابان چیذری و خیابان محسنی  می باشد . شرکت یوسفی کرین  ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل 2 تن تا 50 تن با انواع جرثقیل و بالابر سرویس شده  و آمده بکار در خدمت شماست اگر دنبال شماره تلفن اجاره جرثقیل در دروس شمال تهران هستید تنها کافیست با ما تماس بگیرید

 • محله دروس بر روی نقشه
 • آب و هوای محله دروس
 • نزدیکترین ایستگاه مترو به محله دروس
 • قیمت خانه در دروس تهران
 • امکانات محله دروس

شماره تلفن کرایه جرثقیل

محله دروس بر روی نقشه

محله دروس در شمال تهران و منطقه 3 واقع شده است این محله از شمال به خیابان کلاهدوز , از سمت غرب نیز به خیابان هدایت منتهی می شود همچنین از سمت جنوب به بلوار شهرزاد و از شرق نیز به خیابان پاسداران خاتمه می یابد .

مناطق شمال تهران برای خدمات جرثقیل

آب و هوای محله دروس

این محله مانند اکثر مناطق شمال تهران به دلیل سرسبزی از آب و هوای خوبی برخوردار است جزء بهترین نقطه از شهر از لحاظ آب و هوایی می باشد .

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله دروس

در این محدوده دسترسی به وسایل نقلیه مانند تاکسی و اتوبوس در سطح خوبی می باشد , نزدیکترین ایستگاه مترو به محله دروس ایستگاه متروی قلهک و ایستگاه متروی شریعتی می باشد .

کرایه جرثقیل در دروس

قیمت خانه در دروس تهران

دروس یکی از محله های شمال شهرمرفه و گران قیمت تهران محصوب می شود نرخ خرید مسکن نیز در آن روبه بالا است اگر به دنبال خرید ملک در این منطقه شمال شهری و خوش آب و هوا هستنید باید بودجه خوبی را به آن اختصاص دهید قیمت خرید مسکن در این محله  متغییر از متری 45 میلیون تا متری 120 میلیون می باشد .

کرایه جرثقیل در دروس

امکانات محله دروس

 • مراکز خرید ؛ مرکز خرید پاسداران ,مجتمع سامان و نگین ظفر , مرکز خرید احتشامیه , مرکز خرید نیستان
 • مراکز اموزشی ؛ مدارس نغمه , ارشاد , سروش و…؛ دانشکاه آزاد واحد دروس , موسسه زبان آلمانی گوته و آموزشگاه های متعدد زبان خارجی
 • مراکز درمانی ؛ بیمارستان هدایت , مرکز درمانی شیبانی و کلینیک دروس
 • مراکز دینی ؛مسجد ع مسجد هدایت
 • مراکز ورشی ؛ باشگاه های ورزشی , دروس , جوان , مجتمع ورزشی کوثر و امامعلی
 • اماکن تفریحی ؛ بوستان پایداری , بوستان محصل

کرایه جرثقیل در دروس

موفق و پیروز باشید

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button