خانه / اجاره جرثقیل / جرثقیل بارگیری دستگاه

جرثقیل بارگیری دستگاه

اجاره جرثقیل برای بارگیری

جرثقیل بارگیری دستگاه

جرثقیل ها نوعی ماشین و دستگاه بوده که کاربرد های مختلفی داشته و برای بلند کردن و جابه جایی اجسام سنگین , بالا و یا پایین کشیدن اشیاء مورد استفاده قرار میگیرد کاربرد آنها عمدتا در صنایع ساختمانی و یا پروژه های عمرانی می باشد و در ابعاد 3 تن , 5 تن , 7 تن و…با توجه به نوع  پروژه کاربرد داشته و مورد استفاده قرار میگیرد اما این ماشین ها تنها در ساخت و ساز ختم نمی شود و برای بارگیری اسباب از طبقات بالا و گاهی نیز جابه جایی دستگاه های پزشکی , صنعتی , حمل خودروهای , حمل کانکس ها جابه جایی کولر , تانکر و….. ومورد استفاده قرا میگیرند جرثقیل بارگیری دستگاه های پزشکی در ابعاد 3 , 5 و یا 7 تن می باشند . شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین با بهترین خدمات جابجایی دستگاه های صنعتی با جرثقیل های سرویس شده  2 تن تا 50 تن در خدمت شماست

  • استفاده از جرثقیل در بارگیری
  • اجاره جرثقیل بارگیری دستگاه

کرایه جرثقیل 2 تن تا 50 تن

 استفاده از جرثقیل در بارگیری

جابه جایی دستگاه دندانپزشکی

ازجمله ابزار و وسایلی که برای جابه جایی و حمو نقل آن از جرثقیل استفاده می شود جابه جایی دستگاه های دندان پزشکی می باشد که با وجود پالت بسته بندی در جا به جایی آن نهایت دقت را نمود انواع دستگاه های دندان پزشکی شامل سیستم الکتریکی و پنوماتیکی , پونیت دندان پزشکی , دستگاه آمالگاماتور , لایت کیور , دستگاه کاویترون , دستگاه پانورکس و رادیولوژی دندان می باشد .

جابه جایی دستگاه پرس

نوع جرثقیل بارگیری دستگاه پرس با توجه به وزن دستگاه پرس انتخاب می شود از آنجا که این دستگاه ها وزن سنگینی دارند و پرس هایی که در صنعت استفاده می شوند بین 2 تا 30 تن می باشند انواع جرثقیل برای بارگیری دستگاه پرس 2 تن , 5 تن و جرثقیل 10 تن می باشد که با هر یک با توجه به حجم دستگاه پرس مورد استفاده قرار می گیرد .

جابه جایی دستگاه های بیمارستانی

جرثقیل بارگیری دستگاه در ابعاد 3 تن , 5 تن و 10 قابلیت جابه جایی تخلیه و حمل دستگاه های بیمارستانی , حمل و تخلیه دستگاه های صنعتی , جابه جایی انواع کانکس ها , جابه جایی انواع چیلرها در ارتفاعات , جابه جایی پالت ها بارگیری و تخلیه میلگرد و آهن آلات و…..را دارا می باشد .

جابه جایی انواع خودروها

جرثقیل های کفی اغلب از 3 تن تا 15 تن استفاده می شوند این جرثقیل ها برای جابه جایی انواع خودروهای سبک و سنگین مورد استفاده قرا میگیرد.

قیمت اجاره جرثقیل

قیمت اجاره جرثقیل بارگیری دستگاه به عوامل متعددی چون وزن و ابعاد قطعه , موقعیت مشتری و حجم کاری وی بستگی دارد جرثقیل های مورد استفاده در بارگیری دستگاه ها جرثقیل های 2 تن , 5 , 7 و یا 10 تن می باشند که قیمت اجاره هر کدام نیر با توجه به ظرفیت آنها با یکدیگر متفاوت می باشد .

موفق و پیروز باشید

اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button