خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در درکه و دربند

اجاره جرثقیل در درکه و دربند

جرثقیل در دربند

اجاره جرثقیل در  دربند و درکه

( کرایه جرثقیل در شمال تهران با بهترین قیمت  )محله درکه در سمت شمال شهر تهران و در منطقه 2 شهرداری قرار گرفته است درکه در اصل نام دره می باشد  این محله به خاطر کوهستانی بودن از آب و هوای بی نظیر و چشم انداز زیبایی برخوردار می باشد وهمچنین محل خوبی برای کوه پیمایی می باشد محله درکه از جاذبه های زیبایی و گردشگری در تهران است که در آن کوه , آبشارها و جنگل زیبایی وجود دارد و همچنین از مراکز آموزشی تفریحی , مساجد و مدارس و…برخوردار می باشد اگر به دنبال مکانی دنج و آرام برای اوقات فراقت هستید حتما محله درکه را انتخاب کنید. همراه یوسفی کرین باشید با خدمات اجاره جرثقیل در درکه و دربند و هر آنچه که باید درباره این منطقه بدانید

  • محله درکه بر روی نقشه
  • آب و هوای محله درکه چگونه است ؟
  • خیابان های مهم درکه تهران
  • رودخانه درکه
  • جنگل کارای درکه
  • اماکن دیدنی تفریحی درکه
شمار تلفن جرثقیل در تهران

محله درکه بر روی نقشه

محله درکه در شمال شهر تهران و در منطقه 2 واقع شده است این محله از سمت شمال به رشته کوه توچال محدود شده , از سمت از سمت شرق به ولنجک , از سمت غرب نیز به اوین منتهی شده و از سمت جنوب با محله سعادت آباد خاتمه می یابد .

اجاره جرثقیل در دربند

آب و هوای محله درکه چگونه است ؟

محله درکه یکی از بهترین مناطق خوش آب و هوا در تهران می باشد علت آن نیز قرار گرفتن در دامنه جنوبی کوه های البرز و کوه ها و قله های زیاداطراف آن , رودخانه درکه , آبشار ها, جنگل ها و طبیعت سرسبز و دل انگیز این منطقه می باشد .

خیابان های مهم درکه تهران

از جمله خیابان های مهم درکه می توان خیابان موسوی , خیابان احمدپور , خیابان شهید میر اسماعیلی , خیابان تفنکسازان را نام برد .

اجاره جرثقیل در دربند

رودخانه درکه

رودخانه درکه از دامنه جنوبی قله توچال سرچشمه می گیرد  پناه گاه پلنگ چال , آبشار جوزک و هفت حوض , در مسیر این رود قرار دارند ,  اطراف آن نیز از تفریگاه قدیمی این منطقه محصوب می شود لازم به ذکر است که این رود در تمام فصل سال جاری می باشد.طول این رودخانه 15 کیلومتر است از چشمه های مهم که به این نهر میریزد چشمه کفو می باشد آب خارج شده از این چشمه به حالت کف مانند و سفید می باشد .

جنگل کارا درکه

جنگل کارا درکه کمی کوچکتراز جنگل های معمولی است که با دوساعت پیاده روی در مسیر درکه می توان به آن رسید جنگل کارا در فصل برگریزان پاییز زیبایی منحصر به فردی دارد از میدان درکه تا پلنگ چال  بروید سپس از آبشار جوزک به کافه ازغال چای میرسید در اواسط این راه در سمت غرب یک پاکوب فرعی وجود دارد  که پس از یکساعت با گذشتن به جنگل کوچک کارا می رسید .

اجاره جرثقیل در درکه

اماکن دیدنی تفریحی درکه

محله درکه از چشم اندازی زیبا برخوردار است دارای آبشار ها , قله ها , کافه ها و رستوران های زیادی میباشد , از نقاط زیبای این محل می توان به , آکوه درکه , رودخانه جنگل , جنگل کارا , هفت حوض , آبشار جوزک , آبشار کارا , پلنگ جوزک , پلنگ چال , هفت چشمه , کفو(آب کف دار) , پارک کوهسار و پناهگاه پلنگ چال اشاره کرد .

موفق و پیروز باشید

خدمات اجاره جرثقیل در یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button