خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در کن

اجاره جرثقیل در کن

اجاره جرثقیل در کن

کرایه انواع جرثقیل های ایستگاهی ، جرثقیل کفی و سبددار در منطقه غرب تهران با بهترین قیمت ها همراه با شرکت جرثقیل یوسفی کرین . اگر دنبال شماره تلفن جرثقیل در غرب میگردید یوسفی کرین همراه شماست . اجاره جرثقیل در کن ، شهران ، شهر زیبا  و کلیه محورهای جنت آباد برای جابجایی اسباب اثاثیه از طبعات بالا و انتقال به آدرس جدید با ما صورت میگیرد . جرثقیل برای  جابجایی انواع دستگاه های پزشکی ، جابجایی های سبک و سنگین در محیط های تجاری و کلی خدمات جابجایی و تخلیه بار را میتوانید با کرایه ساعتی جرثقیل ، روزانه ، هفتگی و یا پروژه محور با ما تجربه کنید . همراه شرکت جرثقیل یوسفی کرین باشید با اجاره جرثقیل در کن

شماره تلفن اجاره جرثقیل  
اجاره جرثقیل در کن

کن در شمال غرب تهران

روستای کن در شمال غرب و در منطقه 5 تهران واقع شده است این روستا  اصالت و قدمتی دیرینه دارد منطقه ای بسیار خوش آب و هوا اگر بخواهیم از دود و هوای آلوده تهران فرار کنیم این منطقه دنج , با چشم انداز زیبایش میتواند بهترین گزینه برای سفر باشد در زبان عامیانه این روستا را کن سولقون نیز لقب می دهند و زبان مردم آن تاتی که معروف به لهجه کنی است میباشد , دهکده المپیک و آریا شهر و همچنین شهر زیبا که امروزه از توابع تهران به شمار می ایند در گذشته جزئی از منطقه کن بوده اند .

  • تاریخچه کن
  • موقعیت کن بر روی نقشه
  • محله های قدیمی کن
  • مکانهای تفریحی کن

( کلیه محورهای کن حتی نقاط صعب العبور شامل خدمات جرثقیل ما میشود  )

اجاره جرثقیل در آزادی

تاریخچه کن

به روایت اسناد تاریخی قدمت این منطقه به دوهزار سال پیش می رسد در یک حفاری در سال 1385 تعدادی سکه طلا پیدا شد که قدمت انها به 1400 سال پیش میرسد , در ختان چند صد ساله موجود در این منطقه نیز قدمت این روستا را تصدیق می کنند در کتاب های تهران قدیم نیز از روستای کن و سولقان یاد شده است آداب و رسوم و لهجه دیرینه مردم این روستا این حاکی از قدمت دیرینه روستا است .

کن بر روی نقشه

موقعیت جغرافیایی کن را این گونه توضیح می دهیم , در شمال آن شمیرانات , فرحزاد و امام زاده داود قرار گرفته است قسمت شرق ان میدان توحید , اریاشهر و ستارخان میباشد و قسمت غربی آن نیز گرم دره , وردآورد , شهر قدس و اسماعیل آباد میباشد قسمت جنوبی کن , نهر فیروز بهرام , مهرآباد و بزرگراه آزادگان قرار دارد .

محله های قدیمی کن

منطقه کن چندین محله قدیمی دارد که عبارتند از بالان , میان ده ,اسماعیلیون , دارقاضی و سرآسیاب این پنج محل از قدیمی ترین محل های منطقه کن میباشد که قدمتی دیرینه دارند .

مکان های تفریحی کن

  • غاربیوک
  • امامزاده داود
  • پارک کوهسار
  • رودخانه کن ودوچناران

محله کن به جزء آب و هوای مطلوب و دلپزیرش دارای چندین اماکن تفریحی و زیارتی نیز میباشد که در ادامه به چهر مورد  آنها می پردازیم :

غاربیوک

اگر به غار نوردی علاقه مند هستید می توانید از این غار زیبا دیدن کنید همچنین دره دو چناران نیز در مجاورت غار بیوک قرار گرفته است .

امام زاده داود

قطعا همه ما نام امام زاده داود به گوشمان خورده است این امامزاده در روستای کن بر دره ای وجود دارد  در نزدیکیهای روستای کن حدود پنج امامزاده وجود دارد که معروف ترین آنها امامزاده داود میباشد اگر مایل به سفر های زیارتی هستید میتوانید برای زیارت بی این منطقه بیایید و در کنا آن پیاده روی هم داشته باشید  .

پارک کوهسار

پارک کوهسار از جاذبه های طبیعی میباشد که در قسمت شمال کن و در دامنه رشته کوه البرز واقع شده است پارک کوهسار منطقه ای منحصر به فرد , از جاذبه های تفریحی زیادی برخوردار است  مانند پاراگلایدر.

رودخانه کن

از جاذبه های مهم گردشگری در کن رودخانه کن میباشدکه از مهم ترین و پرآب ترین رودخانه های تهران است  و منشاء این رود خانه ارتفاعات توچال میباشد  و همچنین تامین کننده آب دریاچه چیتگر نیز میباشد از دیگر جاذبه های گردشگری و تفریحی در کن که زیبایی خیره کنندن ای دارد دره دوچناران میباشد .

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button