خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در آزادشهر تهران

اجاره جرثقیل در آزادشهر تهران

اجاره جرثقیل در آزادشهر تهران

اجاره جرثقیل در آزادشهر تهران

از محله های منطقه 22 پایتخت و واقع شده در ناحیه 4 محله آزاد شهر تهران یا شهرک سرو آزاد است در سال های اخیر به دلیل تراکم جمعیت که منجر به گسترش پایتخت نیز شده است در شهر تهران محله های جدیدی به وجود آمده که شهرک سرو آزاد نیز جزء همین محله ها با قدمت نه چندان قدیمی می باشد که به دلیل مهاجرت مردم و ایجاد ساختمان ها برای سکونت به وجود آمده است از ویژگی های این محله می توان به آب و هوای نسبتا خوب و ترافیک کم و امنیت مطلوب را که پایگاه های کلانتری و گشت های نیروی نظامی که با پرسه زدن در بیشتر محله ها ایجاد نموده اند اشاره نمود . یوسفی کرین ارائه کننده خدمات کرایه جرثقیل اینبار شما را از خدمات  اجاره جرثقیل در آزادشهر تهران  برخوردار میکند . چنانچه در کلیه نقاط تهران نیاز به کرایه جرثقیل سبک و سنگین دارید کافیست با ما تماس بگیرید . همراه ما باشید با  :

  • تاریخچه آزاد شهر تهران
  • محله آزاد شهر تهران کجاست ؟
  • دسترسی آزاد شهر تهران
  • امکانات آزاد شهر تهران
  • قیمت آپارتمان در آزاد شهر تهران

اجاره جرثقیل سبد دار و کفی دار

تاریخچه آزاد شهر تهران

در گذشته زمین های آزاد شهر تهران به فیروزکوه و فرمانروایان مربوط می شده است زیرا دو فرد آمریکایی در زمینه طرح های جامع شهری در سال 1347 فعالیت داشتند که پس از به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی به عنوان اراضی ملی اعلام و قسمتی از آن به سازمان زمین شهری واگذار گردید واحدهای مسکونی آزاد شهر در سال 1348 توسط مهندسان بنا گردید و چند سال بعد پرسنل ایران خودرو در آن ساکن گردیدند و در سال 82 این خانه ها در اختیار کارکنان دولت قرار گرفت و پس از آن افراد عادی نیز توانستند در آن سکونت گزینند .

محله آزاد شهر تهران کجاست ؟

محله آزاد شهر تهران در غرب پایتخت , منطقه 22 و ناحیه 4 واقع شده است , این محله از قسمت شمالی محدود شده به بلوار گیاه شناسی و اتوبان همت , از قسمت جنوبی انتها یافته  به آزاد راه تهران – کرج , از قسمت غربی نیز به باغ گیاه شناسی و بلوار دانش و از سمت شرقی هم به بیست متری اول و پارک جنگلی چیتگر محدود می شود .

دسترسی آزاد شهر تهران

این محله از لحاظ دسترسی توسط وسایل نقلیه رتبه نسبتا مطلوبی را به خود اختصاص داده است  زیرا دسترسی آسان به بزرگراه شهید همدانی دارد نزدیکترین ایستگاه مترو این محله شامل ایستگاه مترو ایران خودرو می باشد همچنین در مترو صادقیه و متری آزادی تهران اتوبوس های از آزاد  شهر عبور می کنند و در برخی نقاط غرب پایتخت نیز تاکسی هایی  برای این مسیر وجود دارد .

امکانات آزاد شهر تهران

از جمله امکانات محله آزاد شهر تهران می توان به فضاهای تفریحی از جمله بوستان چیتگر , پارک صفا , پارک سرو و پارک اشاره نمود مراکز ورزشی این محله نیز یک سالن ورزشی , دو زمین چمن مصنوعی و باغ گیاه شناسی است , همچنین اماکن درمانی مختلف آزاد شهر مانند درمانگاه ایران خودرو همچنین مجتمع پزشکی خاتم الانبیا توانسته اند تا حدودی نیاز افراد ساکن در این محله را به سلامت بر طرف نمایند  مجتمع های تجاری لوکس و لاچری از جمله تهران مال , ایران مال , بام لند و… در نزدیکی آزاد شهر واقع شده اند .

قیمت آپارتمان در آزاد شهر تهران

قیمت خرید آپارتمان در منطقه آزاد شهر تهران برای افرادی که تمایل دارند در این محله زندگی کننده از قیمت نسبتا مناسبی برخوردار است چرا که از برخی امکانات عمومی محدود است در این نقطه از شهر با توجه به موقعیت ملک , متراژ بنا و سال ساخت قیمت ها از متری 13 میلیون تا متری 40 میلیون متغیر می باشد .

کرایه جرثقیل در شرق تهران بزرگ
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button