خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در علی آباد جنوب تهران

اجاره جرثقیل در علی آباد جنوب تهران

اجاره جرثقیل در علی آباد

یکی از مناطق جنوب تهران که امروزه در آن ساخت و ساز زیادی دنبال میشود و نیاز مبرم به خدمات جرثقیل دارد محله علی آباد میباشد .  اگر در این منطقه نیاز به جرثقیل و خدمات بالابر داشتید بهترین های بالابر  و جرثقیل 2 تن تا 50 تن را میتوانید از ما به صورت ساعتی ، روزانه ، هفتگی و ماهانه کرایه کنید . یوسفی کرین ارائه کننده خدمات جرثقیل در تهران همراه شماست . اجاره جرثقیل در علی آباد  اعم از جرثقی های ایستگاهی ، جرثقیل سبد دار و جرثقیل های کفی با بهترین قیمت . با شماره تلفن جرثقیل یوسفی کرین تماس بگیرید  و جابجایی ها را به ما بسپارید . جابجایی خودرو  سبک و سنگین  ، جابجایی کانکس و کیوکس های سنگین ، جابجایی اسباب اثاثیه منزل با جرثقیل و….کلی جابجایی ، بارگیری و تخلیه بار با بهترین قیمت روز

شماره تماس جرثقیل در علی آباد : 09128951816

اجاره جرثقیل سبد دار و ایستگاهی در تهران
اجاره جرثقیل علی آباد

علی آباد در جنوب تهران

محله علی آباد در منطقه شانزده  , ناحیه 5 و در جنوب تهران می باشد.تاریخچه این محله به غزنویان میرسد گفته می شود این مکان لشگر گاه محمود غزنوی بود و نامش در زمان ناصرالدین شاه مجدالدوله بود,  و در حکومت پهلوی نیز این زمین ها به مادر غلامرضا پهلوی تعلق داشت ,  در گذشته  دارای آب و هوای بسیار خوبی بود ولی امروزه این محله هوای نسبتا آلوده ای دارد منطقه علی آباد دارای خط  راه آهن و مترو نیز میباشد در ادامه توضیحات بیشتری نسبت به محله علی آباد در جنوب تهران ارائه می دهیم .

  • علی اباد تهران روی نقشه
  • ایستگاه متروی علی آباد
  • آبو هوای منطقه علی آباد
  • امکانات محله علی آباد
  • قیمت ملک در محله علی آباد

علی آباد تهران روی نقشه

محله علی آباد در جنوب شرقی تهران و در منطقه 16 شهرداری تهران واقع شده است

این محله , از سمت شمال به خیابان شوش منتهی شده است

از سمت جنوب به بزرگراه آزادگان محدود می شود

از سمت شرق به خیابان فداییان اسلام  راه پیدا میکند

و از سمت غرب نیز به خیابان بهمن یار خاتمه می یابد .

( کلیه محورهای ذکر شده شامل خدمات اجاره جرثقیل در علی آباد میباشد  . کرایه ساعتی و روزانه و بلند مدت و پروژه محور جرثقیل را با یوسفی کرین تجربه کنید تا امنیت و کیفیت کار را حس کنید  )

ایستگاه های مترو علی آباد

علی آباد جنوبی از لحاظ وسایل نقلیه عمومی در موقعیت خوبی قرار دارد محدودیت ترافیکی ندارد و دسترسی به سایر نقاط تهران را آسان می کند در این محله چندین ایستگاه مترو قرار دارد , ایستگاه متروی پایانه جنوب , ایستگاه متروی شهید بخارایی , ایستگاه متروی شوش , ایستگاه متروی علی آبادو ایستگاه متروی جوادیه , ایستگاه های مترو در منطقه علی آباد جنوبی هستند .

آب و هوای منطقه علی آباد چگونه است ؟

در زمان های گذشته  این منطقه , جزء مناطق بسیار خوش آب و هوای تهران به حساب می آمد , ولی امروزه به خاطر متصل بودن و هم جوار بودن در کنار بزرگراه ها و بلوار ها آلودگی هوا و ماشین ها چهره این محله قدیمی را تغییر پیدا کرده است , اما با این وجود باز هم فضاهای سبز و بوستان های این منطقه توانسته اند کمی از آلودگی هوا را کاهش دهند .

امکانات محله علی آباد

از امکانات تفریحی این محله می توان به پارک شهید رجایی , بوستان ابریشم و بوستان بازیافت که وسعتی پنج هزار متر مربع دارد اشاره کرد همچنین دارای چندین ورزشگاه میباشد , کتابخانه شهید دستواره , اماکن مذهبی مثل مساجد و حسینیه های این منطقه , فروشگاه افق کوروش و سینما فرهنگسرا نیز از دیگر امکانات محله علی اباد می باشد .

قیمت ملک در محله علی آباد

  • اکثر محله علی آباد دارای بافتی قدیمی میباشد
  • اصلی ترین نقطه این محله خیابان تختی و بلوار شهید دستواره میباشد
  • قیمت ملک در محله علی آباد مناسب میباشد محله هایی که در منطقه 16 قیمت بالای ملک را به خود اختصاص داده اند
  • نازی آباد و تختی میباشد باغ آذری و علی آباد جنوبی ارزان ترین محله های منطقه 16 می باشند
  • البته لازم به ذکر است که متراژ خانه , بافت ساختمان , منطقه ای که ملک در آن بنا شده است در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button