خانه / مقالات جرثقیل / جرثقیل برای خدمات شهری

جرثقیل برای خدمات شهری

اجاره جرثقیل

جرثقیل برا ی خدمات شهری

شاید با شنیدن نام جرثقیل تصور شود که این محصولات برای جابه جایی اجسام سنگین اعم از کانتینر ها , حمل خودرو ها , حمل و جابه جایی ابزارهای صنعتی و یا در پروژه ای عمران و شهرسازی برای ساخت و ساز آنها استفاده می شود اما این ماشین های پر کاربرد خدمات بسیار گسترده ای تری دارند از جمله کاربرد این ماشین ها اجاره جرثقیل برای خدمات شهری می باشد جرثقیل های مورد استفاده در شهرداری ها در ابعاد های مختلف 5تن , 15 , 30 و 50 تن برای انجام امور خدمات شهرداری مورد استفاده قرار میگیرند . شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین همراه شماست با  بهترین خدمات کرایه جرثقیل های سبک و سنگین در غرب تهران ، شمال ، جنوب و شرق تهران بزرگ :

  • جرثقیل در شهرداری چه خدماتی ارائه می دهد ؟
  • اجاره جرثقیل ارزان

اجاره جرثقیل ارزان در تهران

جرثقیل  در شهرداری چه خدماتی ارائه می دهد ؟

رنگ آمیزی دیوار های معابر شهری

از عوامل زیباسازی شهر ها رنگ آمیزی و طراحی جدارهای شهری می باشد که به منظور پاکسازی آلودگی بصری و محو آگهی ها و بهینه سازی دیوار فرسوده توسط شهر داری اجرا می گردد گاهی این دیوارها در ارتفاعات زیاد حدودا 10 متر باید رنگ آمیزی شوند که بهترین انتخاب اجاره جرثقیل بالابر میباشد که علاوه بر تمرکز و کیفیت در کار امنیت جان افراد نیز  تضمین می شود .

جابه جایی مصالح

یکی از استفاده های جرثقیل برای خدمات شهرداری استفاده از آنها در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز می باشد در ساخت و ساز های شهرداری عملیاتی مانند تخریب ساختمان و جابه جایی مصالح , بارگیری و حمل تیر آهن و قالب های بتنی در ابعاد 2 تن تا 50 تن برای تسریع در انجام امور , کاهش هزینه و کاهش خسارت های جانی و مالی استفاده می گردد .

شست شوی شیشه های ساختمان

استفاده از خدمات اجاره بالابرها بسیار گسترده و وسیع می باشد به دلیل اینکه کابین موجود در بالابرهای امنیت جانی افراد را تضمین کرده و باعث می شوند تا کار به نحو احسن انجام گیرد یکی دیگر از خدمات جرثقیل ها برای شست شوی نمای ساختمان های تجاری و اداری می باشد .

استفاده در جاده ها

از دیگر استفاده جرثقیل برای خدمات شهری مصارف آنها برای نصب دوربین های مدار بسته , نظافت چراغ های خیابانی , کابل کشی ,نصب تابلوها بزرگ شهرداری,  خدمات شهری و اداره برق و آذین بندی در اتفاعات بالای 10 متر می باشد .

هرس کردن درختان

مبحث هرس درختان در فضای سبز شهری امری کاملا طبیعی و تخصصی می باشد هرس کاری به چند دلیل حائز اهمیت می باشد از جمله حفظ زیبایی تاج درخت , مسائل ترافیکی و خذف شاخه های اضافی , جلوگیری از رشد بیش از حد درخت , حذف شاخه های روی هم افتاده و خلوت نمودن قسمت های داخلی در جهت جوان ماندن درختان اما از آنجا که شاخه های درختان در ارتفاعات قرار میگیرند انجام این عمل می تواند تهدیدی برای جان انسان ها به شمار آید به این دلیل شهرداری هر منطقه برای خدمات شهری خود برای تامین امنیت جانی افراد به استفاده از جرثقیل یا بالابر نیاز دارد .

اجاره جرثقیل ارزان قیمت

اگر به دنبال اجاره جرثقیل برای خدمات شهری هستید بدون شک در سایت های مختلف با عنوان های اجاره جرثقیل ارزان قیمت بسیار مواجه می شوید اما آیا این امر درست می باشد اما بهتر است به جای ارزانی خدمات شرکت های اجاره دهنده را در نظر بگیریم اگر واقعا هم اینطور باشد باید معیار ارزان بودن را در نظر بگیریم بدون شک کیفیت بالا در اجاره خدمات , متخصص و مجرب بودن راننده , تسریع در امور و کیفیت کاری نمی تواند نمی تواند قیمت پایینی داشته باشد . ما  ارزان ترین و بی کیفیت ترین نیستیم اما در قبال  خدمات بهتر و با کیفیت قیمتی مناسب نیز ارائه می دهیم .

انواع غلطک ها را بشناسید

موفق و پیروز باشید

اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

اجاره جرثقیل در آریاشهر

ضرورت استفاده از جرثقیل

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button