خانه / اجاره جرثقیل / اجاره بالابر برای هرس درختان

اجاره بالابر برای هرس درختان

Prune
اجاره جرثقیل 7 تن

بالابر برای هرس درختان

هرس درختان و حذف شاخه اضافی آنها در باغات , فضاهای شهری و… به دلیل مسائلی چون ارتفاعات همیشه با مشکلاتی همراه است و نداشتن ایمنی و امنیت در این امر باعث آسیب رساندن به سلامتی و تهدید جان انسان ها می شود از این رو باید از تجهیزاتی مخصوص استفاده نمود اجاره بالابر برای هرس درختان این امکان را به شما می دهد که در بالاترین قسمت و بخش درخت بتوان به قطع کردن شاخه های اضافی و زائد با ایمنی بالا پرداخت شرکت ما آماده خدمت رسانی در ارائه خدماتی چون اجاره انواع بالابر نسبت به نوع فعالیت شما برای مدت زمانی مشخص با توافق کارفرما اجاره می دهد . شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین همراه شماست با اطلاعات مفیدی و کاربردی از اجاره بالابر و ارائه خدمات بالابر در خدمات شهری از جمله هرس درختان و خدمات فضای سبز  . همراه ما باشید با  :

 • انواع بالابر برای هرس درختان
 • نکات ایمنی در استفاده از بالابرها چیست ؟
 • بالابرها چه خدماتی ارائه می دهند ؟

خدمات اجاره بالابر در تهران

انواع بالابر برای هرس درختان

بالابرها انواع مختلفی دارند اما انتخاب نوع آنها به مواردی چون قرار گرفتن درخت در نزدیکی باغ و یا جاده , نزدیک بودن محل مورد نظر به خطوط انتقال برق همچنین به شرایط زمین در محل رسیدن به درخت و یا اطراف آن بستگی دارد .

 • بالابر هیدرولیکی
 • بالابرهای عنکبوتی
 • بالابر پشت کامیونی
 • بالابر نیسانی
 • بالابر خود محرک

نکات ایمنی در استفاده از بالابر ها چیست ؟

استفاده از بالابر برای هرس درختان باعث تامین امنیت جانی و تسریع در امور کشاورزی و باغداری شده است اما آیا  استفاده از بالابر به تنهایی تامین کننده امنیت هستند؟ نه چنین نیست در حین استفاده از بالابر برای امور کشاورزی و باغداری و یا حتی امورات دیگر باید نکات ایمنی را مد نظر قرار داد .

 • هنگام کار در ارتفاعات دو نفر که شامل اپراتور حاضر بر روی زمین و یک نفر در سبد بالابر در راستای استفاده از سیستم اضطراری کاملا آموزش دیده باشند .
 • استفاده از ابزار ایمنی مانند کلاه , دستکش و محافظ پا فراموش نشود .
 • از توربین پرژکتورهای حاضر در سبد استفاده شود هنگامی که یک نفر با اره برقی کار می کند .

بالابر ها چه خدماتی ارائه می دهند ؟

استفاده در امور باغداری و کشاورزی

از بالابر برای هرس درختان در باغات , درختان معابر عمومی و هرس درختان فضای سبز شهری , برداشت میوه چون خرما و گردو در ارتفاعات , سم پاشی درختان مرتفع و شاخه هایی که دسترسی آسانی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد .

استفاده در شهرداری

در رنگ آمیزی دیوار های شهر و زیباسازی فضای شهری  , نصب دوربین های مدار بسته , کابل کشی خطوط برق , آذین بندی در ارتفاعات استفاده می شوند .

استفاده در پروژه های ورزشی و فیلمبرداری

بالابر ها از زمان ساخت یک استادیوم ورزشی و یا یک سالن ورزشی وحتی هنگام نظافت مانند شستن و تعمیر بعضی قسمت ها مانند نمای سالن یا قسمت های شیشه ای و جابه جایی لوازم در ورزشگاه ها کاربرد دارند  همچنین در پروژه های فیلمسازی و تصویربرداری نیز این محصول مرد استفاده قرار می گیرد .

استفاده در آتش نشانی

هنگام آتش سوزی برای اطفای حریق و خاموشی آتش در مناطق دور از دسترس انسان استفاده از بالابر ها می تواند بهترین راه حل برای نجات جان انسانها و خاموشی آتش محسوب شود .

موفق و پیروز باشید

اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button