خانه / اجاره جرثقیل / جرثقیل برای نصب تابلو

جرثقیل برای نصب تابلو

جرثقیل برای نصب تابلو

جرثقیل برای نصب تابلو

یوسفی کرین تمام جابجایی های مرتبط با ارتفاعات و وزن های سنگین را با خدمات اجاره جرثقیل ارائه میکند و شما میتوانید با کرایه جرثقیل ساعتی ، روزانه ، هفتگی و ماهانه بهترین های جرثقیل را با بهترین قیمت از ما بخواهید . با ما همراه باشید این بار تا درباره جرثقیل برای نصب تابلو نکاتی را مطرح کنیم

خدمات اجاره جرثقیل  در تهران بزرگ

جرثقیل برای نصب تابلو

تناژ جرثقیل برای نصب تابلو

بیشترین تناژ برای نصب تابلو نهایتا جرثقیل 5 تن میباشد  . البته در مواردی هم هست که تناژ جرثقیل باید بالا و بالاتر رود . اما در اغلب موارد با جرثقیل 5 تن سر وکار داریم که ازدسته رثقیل های سبک میباشند .

محیط استفاده از جرثقیل برای نصب تابلو

کلیه نقاطی که مرتبط با صنفهای خدماتی باشند به تابلو تبلیغات نیاز دارند . اما بالابردن  و نصب آن و انتقال نیروی انسانی مشکل اساسی نصب تابلو در ارتفاعات است . تابلوهای تبلیغاتی در هر محیط تجاری که فکرش را بکنید کاربرد دارد . مانند :

 • نصب تابلو در بازار مبلمان
 • نصب تابلو در شهرک صنعتی ها
 • نصب تابلو در بالای کلیه فروشگاه ها
 • نصب تابلو بالای بانک ها
 • نصب تابلو بالای کلیه اماکن نظامی
 • ( کلیه خدمات جرثقیل در غرب تهران ، شرق ، شمال و جنوب تهران در کترین زمان صورت میگیرد   )

چرا جرثقیل برای نصب تابلو پیشنهاد میشود ؟

 • انتقال تابلو سنگین با جرثقیل در ارتفاعات
 • مونتاژ تابلوهای سنگین در ارتفاعات نیازمند جرثقیل ها میباشند
 • انتقال نیروی انسانی و ابزار لازم با جرثقیل صورت میگیرد
 • تسلط کافی در انجام کار
 • کاهش خطرات سقوط تابلو و خسارت جانی و مالی به صفر
 • مونتاژ و تنظیم دقت تابلو در عملیات نصب تابلو

درباره یوسفی کرین

همیشه به هزینه های فکر نکنید  و ما سال گذشته در مورد یکی از خدمات جرثقیل در جنوب تهران پروژه ای را انجام دادیم که کارفرما قبل از جرثقیل از انتقال دستی تابلو استفاده کرده بود و سانحه ای پیش آمده بود که یک کارگر مورد جراحت عمیق قرار گرفته بود . پس از اینکه نسبت به کرایه جرثقیل اقدام کرد تازه به این نکته پی برد که مزایای جرثقیل در این گونه خدمات چیست  . هزینه ای که شما بابت کرایه یک ساعت جرثقیل دارد کلی از نظر امنیت ، سرعت کاری و….. میتواند نکته مثبتی را برای ما و شما داشته باشد

جرثقیل برای نصب تابلو

جرثقیل برای نصب تابلو روی ساختمان تجاری

در هر مرکز خرید و فروشی انواع و اقسام ساختمان های تجاری وجود دارد . مرد برای تامین انواع نیازهای لوازم خانگی و پوشاک و…. به این ساختمان های تجاری رجوع میکنند . حال اینکه بیشتر مردم از کجا میدانند که این یک ساختمان تجاری است ما را به مووع این برگه نزدیک میکند . ما در تجربه کاری شرکت انواع خدمات مرتبط با جرثقیل برای نصب تابلو روی ساختمان تجاری را پشت سر گذاشته ایم . جرثقیل های 5 تن تا جرثقیل 30 تن بیشتری ناستفاده در نصب تابلو روی ساختمان های تجاری را دارد  . همراه یوسفی کرین باشید تا بهترین خدمات جرثقیل را پش روی شما عزیزان قرار دهیم .

چرا خدمات جرثقیل برای نصب تابلو یوسفی کرین ؟

درمرحله اول سابقه کاری بهانه اصلی ماست .

ما در راستای خدمات جرثقیل در شمال ، جنوب  و…..تهران بزرگ کلی پروژه های نصب تابلو داشته ایم که قابل استعلام بوده و میتوانید جهت رضایت از کیفیت خدمات استعلام بگیرید .

دلیل دوم ما برای همکاری تسریع انجام ماموریتها و هزینه مناسب ماست

اوپراتورهای ما کاملا حرفه ای هستند و هر کدام بالای 15 سال تجربه کاری دارند .

کلیه این جابجایی ها برای ما تجربه دیگری میباشد .

باشد تا به تجربیات شرکت با همین روند ادامه دهیم

و یک مجموع خدماتی جرثقیل با بهترین قیمت ها داشته باشیم

از جرثقیل 5 تن گرفته تا جرثقیل 50 تن در خدمت شما عزیزان هستیم .

جرثقیل برای نصب تابلو

شاید با شنیدن نام جرثقیل تصور شود که این محصول تنها برای جابه جایی اجسام سنگین استفاده می شوند البته ناگفته نماید که از اصلی ترین کاربرد  این ماشین ها به جابه جایی اجسام سنگین و فراتر از نیروی انسانی اختصاص می یابد اماجرثقیل ها برای امور دیگر نیز استفاده می شوند این ماشین ها با توجه به ظرفیتشان و مدلی که ساخته می شوند مورد مصرف هستند و کاربردشان تنها به پروژه های ساختمانی و عمرانی ختم نمی شود همه ما تا کنون تابلوهای تبلیغاتی را در خیابان ها , بر سر ساختمان های بزرگ , در سر درب فروشگاه ها و…مشاهده نموده ایم وشاید این سوال نیز در ذهنمان به وجود آید چگونه این امر توسط انسان امکان پذیر می باشد ؟ تنها ماشین مطمئن و تامین کننده ایمنی و جان انسان ها استفاده از جرثقیل برای نصب تابلو می باشد .

 • چرا استفاده از جرثقیل برای نصب تابلو؟
 • چه تابلوهایی می توان توسط بالابر نصب نمود ؟
 • اجاره جرثقیل برای نصب تابلو
 • اجاره جرثقیل با کمترین قیمت

چرا استفاده از جرثقیل برای نصب تابلو؟

کار در ارتفاعات یکی از خطرناک ترین کارها محسوب شده واز گذشته تا کنون همواره جان انسان ها را تهدید می نموده است از جمله مهم ترین علل سقوط را شیوه کار نا ایمن , تغییر مدام محیط کار و استفاده نکردن از روش های متعارف حفاظت از سقوط نام برد  از مهم ترین عوامل استفاده از جرثقیل برای نصب تابلو ها ایجاد امنیت جانی افراد و تسط کافی در انجام امور می باشد جرثقیل های مورد استفاده برای نص تابلوهای تبلیغاتی اکثرا در تناژ 5 تا 7تن می باشند .

چه تابلوهایی می توان توسط بالابر نصب نمود ؟

 • استفاده از جرثقیل برای نصب تابلو تبلیغاتی در ارتفاعات و بزرگراه های معابر شهری
 • نصب تابلو ها در سر درب فروشگاه ها و مراکز فروش
 • نصب تابلوها در ساختمان های تجاری و اداری
 • نصب تابلو در ساختمان های دولتی اعم از بانک ها , اماکن نظامی و…..

 اجاره جرثقیل برای نصب تابلو

به کمک اجاره جرثقیل ی بالابر می توان کار مورد نظر در ارتفاعات را به نحو احسن با کیفیت بالا و ایمنی کامل انجام داد ما می توانیم انواع بالابر نفر را با توجه به نیاز شما با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه بدهیم به طور معمول جرثقیل های بالابر برای انجام کارهایی چون نصب تابلو و بنر تبلیغاتی , شست شوی نمای ساختمان , تعمیرات داخل تونل ها و یا زیباسازی شهری مانند نصب ریسه های برای آذین بندی خیابان ها , رنگ آمیزی دیوارهای معبر عمومی و به طور کل کار در ارتفاعات مورد استفاده قرار می گیرند برای ارتفاعات کمتر از 10 متر از جرثقیل های 3 تن و در ارتفاعات بیشتر معمولا از نوع 70 تنی این ماشین ها استفاده می شود .

اجاره جرثقیل با کمترین قیمت

انواع جرثقیل ها در ابعاد 2 تن , 5 تن , 7 تن , 10 تن و…..اجاره داده می شوند این مجموعه با داشتن تجهیزاتی ایمن و کارشناسانی کاربلد و مجرب در زمینه اجاره جرثقیل , اجاره بالابر و اجاره خودرو بر فعالیت می نماید همچنین در راستای حمایت از شما عزیزان از کمترین قیمت ها برخوردار می باشد برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .

جرثقیل برای نصب تابلو را از ما بخواهید

موفق و پیروز باشید

اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button