خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در اراج تهران

اجاره جرثقیل در اراج تهران

اجاره جرثقیل در اراج

اجاره جرثقیل در اراج تهران

یکی از محله های اصیل در تهران به خصوص که از محله های قدیمی شمیرانات نیز محسوب می شود محله اراج می باشد این منطقه آب و هوای بسیار خوب و دلپذیری دارد و این امر به سبب وجود باغات و فضای سبز این منطقه می باشد که به وجود ساخت و سازها هنوز هم توانسته است سرسبزی و زیبایی خود را حفظ نماید  دوغ اراج از محصولات قدیمی و سنبل این محله بوده است  که توسط خانواده سید جعفر موسوی به صورت سنتی تهیه می شد اما امروزه تنها خاطره ای از آن باقی مانده است در ادامه بیشتر به  محله ارج تهران می پردازیم .  کرایه جرثقیل یوسفی کرین در کلیه نقاط تهران خدمات اجاره جرثقیل خود را ارائه میکند . در شمال تهران همراه ما باشید با  اجاره جرثقیل در اراج با :

  • تاریخچه اراج تهران
  • موقعیت جغرافیایی محله اراج تهران
  • نزدیکترین ایستگاه مترو به اراج تهران
  • قیمت خانه در محله اراج

یوسفی کرین ارزانترین شرکت اجاره جرثقیل

خدمات جرثقیل در اراج

کلیه نقاط شمال تهران میتوانند از خدمات جرثقیل یوسفی کرین برخوردار باشد . انواع جرثقیل های سبک و سنگین با تناژ 2 تا 50 تن در تهران موجود میباشد . اجاره جرثقیل شمال تهران به صورت جرثقیل بدون راننده و جرثقیل را اوپراتور صورت میگیرد . هزینه های جرثقیل نیز ساعتی میباشد . جهت کسب اطلاع از قیمت دقیق اجاره جرثقیل  و برآورد قیمت های پروژه محور با ما تماس بگیرید

تاریخچه اراج تهران

محله اراج تهران در ابتدا تنها یک دهکده بوده و زمین های آن متعلق به شخصی به نام حاج ابراهیم خان ظهیر الدوله بوده است اما بعدها این اراضی را به شخصی با اسم میرزا حسین خان منگنه فروخت پس از او فردی به اسم سردار صاحب این زمین هاشد , در سال 1326 صاحب عمده اراضی این محله شخصی یهودی بود در آن دوران در قسمت شمال این محله باغ لارک مهدی قلی خان امیر آخور قرار گرفته بود که در زمان ناصرالدین شاه این باغ به میرزاخان ارفع الدوله که به ( داش ) معروف بود فروخته و با عنوان ارفعیه نامیده شد اولین گاوداری که مجهز به سیستم مکانیزه بود توسط ارفع در لارک تأسیس گردید که قسمت عمده ای از شیر تهران و تجریش را تأمین می نمود و برای نخستین بار توسط او گاو اصلاح نژاد وارد ایران و تهران شد زمان شروع جنگ جهانی دوم عده ای از مردم لواسانات به محله ارج مهاجرت نموده همچنین بخش وسیعی از اراضی این محله توسط شاه برای ساخت انبارهای تسلیحاتی در نظر گرفته شد و این امر منجر به محدود شدن این محله شد ازویژگی های ارج آب فراوان و خاک حاصلخیزش برای کشاورزی بوده است که منجر به مهاجرت اقوامی از محله لواسانات به آن گردید .

موقعیت جغرافیایی محله اراج تهران

محله اراج یکی از محله های اصیل و قدیمی شمیرانات که در شمال  تهران و در منطقه یک و ناحیه 5 واقع شده است این محله از قسمت شمال به بلوار لشکرک منتهی شده , از سمت شرق به اتوبان امام علی و منطقه ازگل محدود , از قسمت غرب به خیابان لنگری همچنین از سمت جنوب نیز با اتوبان بابایی خاتمه می یابد .

نزدیکترین ایستگاه مترو به اراج تهران

از ویژگی های محله اراج تهران می توان به موقعیت خوب دسترسی آن به سایر نقاط شهر اشاره نمود در این محله 3 خط مترو عبور می کند که نزدیکترین ایستگاه مترو به این منطقه ایستگاه مترو نوبنیاد می باشد همچنین بزرگراه بابایی , بزرگراه امام علی , بزرگراه ارتش و صدر محل خوبی برای تردد خودروها و دسترسی آنها به دیگر نقاط شهر را فراهم کرده است در خیابان های این محله خطوط اتوبوسرانی و بی آرتی تردد دارند .

قیمت خانه در محله اراج

محله اراج جزء مناطق شمال شهری و خوش آب و هوای تهران محسوب می شود این محله نیز مانند دیگر مناطق شمال شهری از محله های گرانقیمت به شمار می آید امکانات رفاهی خوب , دسترسی خوب به سایر نقاط شهر , بافت فرهنگی مناسب , باغات و فضای سبزش که باعث ایجاد آب و هوای خنک و مطلوب این منطقه شده است همه و همه در کنار هم باعث افزایش قیمت خانه در این محیط شمال شهری شده است .قیمت خانه در این منطقه با توجه به بافت این منطقه متفاوت است .

اجاره جرثقیل در گلابدره
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

جرثقیل برای جابجایی دستگاه و تجهیزات وارداتی

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button