خانه / اجاره جرثقیل / اجاره جرثقیل در عباس آباد تهران

اجاره جرثقیل در عباس آباد تهران

اجاره جرثقیل در عباس آباد تهران

اجاره جرثقیل در عباس آباد تهران

از محله های مرکزی پایتخت , محله عباس آباد تهران می باشد که بیشتر اراضی آن در منطقه 7 و قسمت کوچکی از آن در منطقه 6 واقع شده است این محله محبوب و بالاشهری برخوردار از آب و هوای بسیار خوب و امکانات رفاهی مطلوب اما پر تردد است دلیل خوش آب و هوایی آن نیز وجود بوستان ها و پارک های متعدد می باشد که باعث شده است ساکنین این منطقه از آب و هوای پاک و دلپذیر بهره مند گردند اصلی ترین خیابان این محله نیز خیابان عباس آباد است عباس آباد در گذشته بافتی کاملا مسکونی داشته اما امروزه بیشتر بافتی تجاری و اداری دارد . اجاره جرثقیل در عباس آباد تهران را از یوسفی کرین بخواهید . همراه ما باشید با  :

  • محله عباس آباد تهران کجاست ؟
  • دسترسی عباس آباد تهران
  • امکانات عباس آباد تهران
  • تپه های عباس آباد
  • قیمت آپارتمان در عباس آباد تهران

اجاره جرثقیل سبک و سنگین تا 50 تن

محله عباس آباد تهران کجاست ؟

محله عباس آباد تهران در مرکز پایتخت قرار گرفته است بخش وسیعی از آن در منطقه 7 و قسمت کوچکی از آن در منطقه 6 واقع شده است این محله از قسمت شمالی محدود شده به بزرگراه شهی سلیمانی , از سمت جنوبی انتها یافته با خیابان مطهری , همچنین از قسمت شرقی با خیابان شریعتی و از سمت غربی نیز با خیابان ولی عصر خاتمه می یابد .

دسترسی عباس آباد تهران

محله عباس آباد تهران از لحاظ دسترسی به سایر نقاط شهری  به دلیل وجود خیابان اصلی آن یعنی خیابان عباس آباد در حد مطلوبی قرار گرفته است این خیابان از سمت جنوب به تخت طاووس , از شرق به خیابان شریعتی و از سمت غرب به اتوبان مدرس راه می یابد محله عباس آباد دارای چندین ایستگاه مترو از جمله ایستگاه متروی میرزای شیرازی , ایستگاه مترو بهشتی و ایستگاه متروی سهروردی همچنین برخوردار از خطوط اتوبوسرانی مانند ایستگاه اتوبوس امیر اتابک , ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی , ایستگاه اتوبوس مطهری و ایستگاه اتوبوس میدان تختی در عباس آباد تهران واقع شده و باعث شده است تا سهولت و جابه جایی در این منطقه به خوبی صورت گیرد .

امکانات عباس آباد تهران

علاوه بر ویژگی هایی مانند آب و هوای مطلوب و دلپذیر همچنین سهولت دسترسی این منطقه به سایر نقاط شهری از لحاظ برخورداری از امکانات عباس آباد یکی از محبوب ترین محله های تهران محسوب می شود امکانات این محله شامل , بیمارستان مادران , بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرداد , بیمارستان هاجر , بوستان آب و آتش , بوستان طالقانی , فست فود یوریک , رستوران سهند , موزه بانک مرکزی , کتابخانه ملی ایران , مصلی تهران , باغ کتاب , مراکز اداری و تجاری , تپه های عباس آباد که قطب گردشگری پایتخت محسوب می شود و….می باشد .

تپه های عباس آباد

اراضی تپه های عباس آباد در گذشته کاربرد چندانی نداشته اما امروزه با تغییراتی با عنوان قطب گردشگری و تفریحی پایتخت محسوب شده و از آن با عنوان نگینی سرسبز یاد می شود اراضی آن وسعتی 48 هکتاری داشته و بزرگترین اسکیت خاور میانه را در خود جای داده همچنین دارای مسیر دوچرخه سواری , پیاده روی , رستوران , کافی شاپ و… می باشد .

قیمت آپارتمان در عباس آباد تهران

محله عباس آباد در پایتخت جزء مناطق بالاشهر محسوب می شود بنابراین برای خرید خانه و آپارتمان در این محله باید که بودجه خوبی را کنار گذاشت در این محله با توجه به متراژ بنا , سال ساخت و موقعیت آپارتمان قیمت ها  از متری 35 میلیون تا متری 60 میلیون متغییر می باشد .

اجاره جرثقیل در عباس آباد تهران

کلیه نقاط 22 گانه تهران تحت پوشش اجاره جرثقیل یوسفی کرین میباشند  . جهت کرایه ساعتی ، روزانه  و بلند مدت جرثقیل ها در عباس آباد و سایر مناطق  با ما درتماس باشید .

اجاره جرثقیل ارزان در شرق تهران
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

سیم بکسل استاندارد جرثقیل

سیم بکسل استاندارد جرثقیل

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button