خانه / مقالات جرثقیل / جرثقیل 160 تن

جرثقیل 160 تن

جرثقیل 160 تن

جرثقیل 160 تن

جرثقیل ها از جمله ماشین هایی است که با توجه به ظرفیت انها در انواع 3 تن , 7 تن , 10 تن و….مورد استفاده قرار می گیرنداز جمله کاربرد این دستگاه های عظیم الجثه جابه جایی کانکس ها , حمل و نقل خودروها  , کمک به نیروهای آتش نشانی , رنگ آمیزی دیوار در ارتفاعات , پروژه های ساختمان سازی و عمران و بسیاری موارد دیگر می باشد از انجا که هزینه نگهداری و خرید این ماشین ها بسیار بالا می باشد پس به مناسب ترین راه اجاره انها برای انجام امور می باشد که مقرون به صرفه نیز است , جرثقیل 160 تن پرکاربردترین این ماشین ها است که در ادامه به آن می پردازیم .

  • ابعاد جرثقیل 160 تنی
  • فلاپ جرثقیل چیست ؟
  • مدل های جرثقیل 160 تن
  • کاربرد جرثقیل 160 تنی
  • اجاره جرثقیل 160 تنی

اجاره جرثقیل 50  تن یوسفی کرین

ابعاد جرثقیل 160 تنی

جرثقیل 160 تن از جمله ماشین ها پرکاربرد و پر استفاده می باشد این ماشین ها داای ظرفیت حداکثری ,160 تن , با طول بوم 52 متر , طول جیپ 30 متر و طول فلای جیپ 45 متر می باشد .

فلاپ جرثقیل چیست ؟

فلاپ قطعه ای می باشدکه در امتداد کل جرثقیل های سنگین نصب شده و باعث افزایش توانایی باربری در ارتفاع و فواصل زیاد جرثقیل می شود .

مدل های جرثقیل 160 تن

جرثقیل بدون فلاپ

جرثقیل0 16 تن بدون فلاپ عموما برای حمل و نقل وسایل سنگین کاربرد دارد به طوری که توانایی باری با رفیت 16 تن را تا فاصله 3 متر از مرکز خود دور کند معمولا در جرثقیل با ازدیاد فاصله توان باربری نیز کاهش پیدا می کند به طوری که می تواند باری در فاصله 60 متری با وزن 5/1 تن را جابه جا کند .

جرثقیل با فلاپ

وجود فلاپ باعث می شود تا جرثقیل 160 تن توانایی بیشتری را در باربرداری  در فواصل زیاد اما با حجم کم و سبک داشته باشد از این رو اکثرا این ماشین ها همراه با فلاپ استفاده می شود .البته لازم به ذکر است که بستن فلاپ ها کارساده ای نبوده و زحمت زیادی برای پرسنل جرثقیل متحمل می شود مانند کرایه تریلی برای حمل فلاپ تا محل پروژه و بازگرداندن آن به محل دپو به همراه دارد .

کاربرد های جرثقیل 160 تنی

  • قابلیت استفاده در پروژه های راه سازی
  • نصب بنر و تابلوهای تبلیغاتی در ارتفاعات
  • مورد استفاده برای نصب چیلدر در ارتفاعات
  • قابلیت انجام مونتاژ و دمونتاژ تاورکرین
  • قابلیت نصب اسکلت های ساختمانی

اجاره جرثقیل 160 تنی

این جرثقیل ها جزء ماشین های سنگین می باشد با این حال قیمت اجاره این نوع جرثقیل ها با یکدیگر یکسان نبوده و عواملی در میزان تعیین قیمت دخیل هستند از جمله , استفاده کردن و یا استفاده نکردن از فلاپ , نصب فلاپ که به سختی کار بستگی دارد , محل پروژه مورد نظر همچنین تعداد روز های کاری می تواند در کاهش یا افزایش قیمت موثر باشد به طور کل قیمت اجاره جرثقیل با توجه به عوامل ذکر شده روزانه 4 میلیون و در بعضی موارد به حدود20 میلیون تومان نیز می رسد .

همه چیز درباره جرثقیل 60 تن

موفق و پیروز باشید

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی کرین

چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

حتما ببینید

اجاره جرثقیل در آریاشهر

ضرورت استفاده از جرثقیل

چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

Call Now Button